PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020/2021
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
26 sezon 2020/2021
47 edycja PLAK 2020/2021
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
Archiwum
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A - aktualna
Tabela B - aktualna
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Tabela A - archiwalna
Tabela B - aechiwalna
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

STALI NA PODIUM do 24 EDYCJI


1 EDYCJA 1995/1996 - 1 Sezon 1995/1996
I miejsce - RMF Inpol Metal w składzie: Jarosław Sówka, Piotr Bińczycki, Grzegorz Wiśniewski , Potok, Maciej Meńko, Grzegorz Żyradzki, Norbert Rusin, Piotr Kisiel, Jacek Hordy, Ziomek.
II miejsce - Edyta Team Borowski w składzie: Piotr Piorun, Paweł Śliwa, Robert Śliwa, Rafał Przyszlak, Fornal, Śląski, Dwornikowski, Czarnek, Fortuniak, Chmiel.
III miejsce - Corleone w składzie: Bogdan Pliś, Grzegorz Bajda, Dariusz Szaro, Tomasz Wysakowski, Miś, Stachurski, Nabożny, Stepaniak.

2 EDYCJA 1996 - 1 Sezon 1995/1996
I miejsce - Unimex w składzie: Maciej Nalepa, Rafał Pusz, Michał Pusz, Artur Chmaj, Piotr Hrynus, Wojciech Świetlik, Adam Asanow, Marcin Wójcik, Jakub Murias, Paweł Leśko.
II miejsce - Maria's pizza w składzie: Damian Flager, Konrad Malicki, Karol Raszka, Krzysztof Tunia, Wojciech Myrda, Grzegorz Gręda, Łukasz Garbacki, Tomasz Radaczyński, Mercik.
III miejsce - Przeworsk w składzie: Konrad Świtalski, Bartosz Krupa, Mateusz Wrona, Jerzy Bukowski, Daniel Riściuk, Kazimierz Kucharczyk, Krzan.

3 EDYCJA 1996/1997 - 2 Sezon 1996/1997
I miejsce - Signum Kal - Sport w składzie: Paweł Kalita, Bogdan Rożek, Jarosław Rożek, Dariusz Rożek, Ryszard Smolnicki, Zdzisław Myrda, Jacek Krawczyk, Andrzej Zając, Wiktor Kozik, Andrzej Probola, Wiesław Syzdek, Jan Mróz, Jan Cieśla.
II miejsce - Unimex w składzie: Maciej Nalepa, Wojciech Świetlik, Grzegorz Laskowski, Piotr Hrynus, Grzegorz Nalepa, Paweł Leśko, Łukasz Wilski, Adam Asanow, Marian Chałabuda, Jakub Murias, Rafał Pielucha, Artur Chmaj.
III miejsce - Przeworsk w składzie: Bartłomiej Krupa, Konrad Świtalski, Paweł Łosiniecki, Krzysztof Mirkiewicz, Jerzy Bukowski, Kazimierz Kucharczyk, Daniel Riściuk, Balawender.

4 EDYCJA 1997 - 2 Sezon 1996/1997
I miejsce - Kal - Sport MI Żużel w składzie: Andrzej Zając, Jarosław Rożek, Bogdan Rożek, Ryszard Smolnicki, Zdzisław Myrda, Jan Mróz, Paweł Kalita, Wiesław Syzdek, Jan Cieśla, Edward Jodłowski, Jacek Krawczyk.
II miejsce - Unimex w składzie: Łukasz Wilski, Maciej Nalepa, Wojciech Świetlik, Rafał Pielucha, Grzegorz Laskowski, Piotr Hrynus, Jakub Murias, Artur Chmaj, Grzegorz Nalepa, Marcin Hałaburda.
III miejsce - PSS Społem w składzie: Marcin Wójcik, Wiktor Bijoś, Rafał Wapiński, Konrad Worsztynowicz, Roland Worsztynowicz, Sławomir Błajda, Marcin Bielak, Tomasz Lutecki.

5 EDYCJA 1997/1998 – 3 Sezon 1997/1998
I miejsce - Kal - Sport w składzie: Andrzej Zając, Maciej Nalepa, Jarosław Rożek, Bogdan Rożek, Paweł Kalita, Grzegorz Nalepa, Jan Mróz, Piotr Hrynus, Jan Cieśla, Dariusz Rożek, Wiesław Syzdek, Edward Jodłowski, Ryszard Smolnicki.
II miejsce - ZPOW Orzech w składzie: Krzysztof Trzciński, Marcin Samolej, Michał Baran, Tomasz Żarkowski, Sebastian Loegler, Dariusz Cioban, Jędrzej Szalacha, Zinterstein.
III miejsce - Auto Service Strzyżów w składzie: Tomasz Perłowski, Mariusz Dziadosz, Dawid Nieć, Marcin Wójcik.

6 EDYCJA 1998 - 3 Sezon 1997/1998
I miejsce - Inpol Metal w składzie: Piotr Bińczycki, Grzegorz Żyradzki, Piotr Świder, Piotr Kisiel, Bogdan Kopiec, Radosław Noga, Maciej Meńko, Norbert Rusin, Jacek Hordy, Maciej Róg.
II miejsce - Bahlsen w składzie : Dariusz Frankowicz, Grzegorz Laskowski, Czarnek, Robert Szpecht, Wojciech Świetlik, Pielucha.
III miejsce - AZS Politechnika Rzeszów w składzie: Dariusz Garski, Mariusz Turbacz, Grzegorz Wiącek, Początek, Pusz, Kocój.

7 EDYCJA 1998/1999 - 4 Sezon 1998/1999
I miejsce - Bahlsen Signum w składzie: Maciej Nalepa, Dariusz Frankowicz, Bogdan Rożek, Robert Szpecht, Jarosław Rożek, Andrzej Zając, Pawł Kalita.
II miejsce - AZS Politechnika Rzeszów w składzie: Artur Żuchowski, Mariusz Turbacz, Dariusz Garski, Grzegorz Wiącek, Marcin Szpanelewski, Waldemar Klimowicz, Mariusz Trygar, Kocój, Linterstein.
III miejsce - ZPOW Orzech w składzie: Marek Osini k, Tomasz Żarkowski, Marcin Samolej, Filip Kosim, Daniel Jakubowski, Dariusz Cioban, Jędrzej Szalacha.

8 EDYCJA 1999 - 4 Sezon 1998/1999
I miejsce - AZS Politechnika Rzeszów w składzie: Piotr Świder, Dariusz Garski, Grzegorz Wiącek, Mariusz Turbacz, Artur Żuchowski, Mariusz Trygar, Waldemar Klimowicz, Kocój.
II miejsce - Inpol Metal w składzie: Piotr Bińczycki, Maciej Meńko, Piotr Kisiel, Jacek Kisiel, Grzegorz Żyradzki, Bogdan Kopiec, Maciej Róg.
III miejsce - Bahlsen Signum w składzie: Maciej Nalepa, Ryszard Nalepa, Joel Likondjo, Bogdan Rożek, Paweł Kalita, Robert Szpecht, Andrzej Zając, Jabłoński, Leja.

9 EDYCJA 1999/2000 - 5 Sezon 1999/2000
I miejsce - Signum Chrunchips w składzie: Dariusz Frankowicz, Maciej Nalepa, Andrzej Zając, Paweł Kalita, Ryszard Nalepa, Michał Tittinger, Bogdan Rożek, Grzegorz Wiśniowski, Robert Szpecht, Piotr Hrynus, Joel Likondjo, Korzeń.
II miejsce: - Kominki Groz w składzie: Robert Maksymowicz, Radosław Wlaź, Marcin Szydełko, Jarosław Szydełko, Paweł Sierzchała, Malak.
III miejsce - Tajfun I w składzie: Krzysztof Trzciński, Demiński, Filip Kosim, Marcin Wójcik, Daniel Jakubowski, Grzegorz Reszytyło, Darek Filip, Olaf Kalwasiński.

10 EDYCJA 2000 - 5 Sezon 1999/2000
I miejsce - Kominki Groz w składzie: Grzegorz Kijowski, Radosław Wlaź, Tomasz Karandys, Robert Maksymowicz, Marek Pałka, Damian Maślanka, Jerzy Koszuta, Jarosław Szydełko, Macin Szydełko, Dariusz Kaszowski, Paweł Sierzchała, Tabisz.
II miejsce - Akademia Modex EB w składzie: Edward Sapko, Artur Sapko, Krzysztof Kubiak, Łukasz Wilski, Grzegorz Drelich, Piotr Łebek, Łukasz Sanecki, Mendoń.
III miejsce - Tajfun w składzie: Marcin Wójcik, Tomasz Hałas, Patryk Skuza, Krzysztof Trzciński, Dariusz Filip, Daniel Jakubowski, Grzegorz Reszytyło, Filip Kosim, Marcin Samolej, Demiński.

11 EDYCJA 2000/2001 - 6 Sezon 2000/2001
I miejsce - Signum Chrunchips w składzie: Paweł Kalita, Maciej Nalepa, Grzegorz Laskowski, Andrzej Zając, Piotr Hrynus, Wojciech Świetlik, Ryszard Nalepa, Wiesław Syzdek, Piotr Czajor, Leja, Korzeń.
II miejsce - Akademia Modex EB w składzie: Artur Sapko, Edward Sapko, Grzegorz Drelich, Krzysztof Kubiak, Łukasz Wilski, Piotr Łebek, Łukasz Sanecki, Franków.
III miejsce - PGK Kredyt w składzie: Marcin Samolej, Daniel Jakubowski, Olaf Kalwasiński, Marcin Wójcik, Patryk Skuza, Tomasz Żarkowski, Filip Kosim, Demiński.

12 EDYCJA 2001 - 6 Sezon 2000/2001
I miejsce - Akademia Modex EB w składzie: Edward Sapko, Krzysztof Kubiak, Bartłomiej Tomkowicz, Artur Sapko, Grzegorz Drelich, Piotr Łebek, Marek Drożański, Paweł Sapko, Łukasz Wilski, Tasior.
II miejsce - Junior 73/74 w składzie: Grzegorz Wiśniowski, Marcin Fruga, Rafał Przyszlak, Witold Więch, Grzegorz Wiśniewski, Wojciech Obara, Curyło, Forczak, Śliwka.
III miejsce - PGK Kredyt w składzie: Olaf Kalwasiński, Marcin Wójcik, Patryk Skuza, Tomasz Żarkowski, Filip Kosim, Daniel Jakubowski, Marcin Samolej, Dariusz Filip, Pielucha.

13 EDYCJA 2001/2002 - 7 Sezon 2001/2002
I miejsce - T.S. Kontra w składzie: Szymon Skop, Kosma Kustra, Piotr Łosiniecki, Marcin Rusin, Tomasz Żarkowski, Marcin Michalski, Sławomir Błajda, Adrian Brud.
II miejsce - AVC Rzeszów w składzie: Mateusz Szalka, Piotr Rela, Marcin Szamański, Maciej Żmudka, Sławomir Bosak, Dawid Kustra, Piotr Zajdel, Darek Rożek, Piotr Hołota.
III miejsce - Akademia mPunkt EB w składzie: Grzegorz Drelich, Edward Sapko, Łukasz Wilski, Piotr Łebek, Dariusz Baciak, Marek Drożański, Bartłomiej Tomkowicz, Artur Sapko, Paweł Sapko, Kuczma.

14 EDYCJA 2002 - 7 Sezon 2001/2002
I miejsce - Rob - San w składzie: Rafał Wapiński, Jerzy Koszuta, Radosław Noga, Tomasz Krypel, Bartłomiej Hajduk, Michał Padwiński, Artur Banaś, Krzysztof Szaliński, Jakub Nowak.
II miejsce - AVC Rzeszów w składzie: Mateusz Szalka, Piotr Rela, Marcin Szamański, Maciej Żmudka, Sławomir Bosak, Szymon Skop, Piotr Zajdel, Dariusz Rożek, Piotr Hołota, Piotr Łosiniecki.
III miejsce - Akademia mPunkt EB w składzie: Krzysztof Kubiak, Grzegorz Drelich, Edward Sapko, Łukasz Wilski, Piotr Łebek, Dariusz Baciak, Marek Drożański, Bartłomiej Tomkowicz, Artur Sapko, Paweł Sapko.

15 EDYCJA 2002/2003 - 8 Sezon 2002/2003
I miejsce - WSIiZ w składzie: Marcin Wójcik, Sławomir Błajda, Tomasz Żarkowski, Patryk Skuza, Szymon Skop, Joel Likondjo, Marek Osiniak, Robert Maksymowicz, Olaf Kalwasiński, Krzysztof Trzciński.
II miejsce - Akademia mPunkt EB w składzie: Krzysztof Kubiak, Grzegorz Drelich, Edward Sapko, Łukasz Wilski, Piotr Łebek, Dariusz Baciak, Łukasz Sanecki, Artur Sapko, Paweł Sapko.
III miejsce - AVC Rzeszów w składzie: Mateusz Szalka, Piotr Rela, Marcin Szamański, Maciej Żmudka, Sławomir Bosak, Piotr Zajdel, Piotr Hołota, Piotr Łosiniecki, Filip Kosim.

16 EDYCJA 2003 - 8 Sezon 2002/2003
I miejsce - Capital w składzie: Bartłomiej Hajduk, Krzysztof Szaliński, Rafał Wapiński, Artur Banaś, Tomasz Krypel, Radosław Noga, Rafał Rajkowski, Jarosław Szydełko, Jakub Nowak.
II miejsce - MOPS Team w składzie: Michał Szybisty, Marcin Strach, Bartosz Nowak, Bartłomiej Tomkowicz, Łukasz Szalacha, Łukasz Mróz, Sebastian Biela, Mariusz Flaga, Marek Drożański, Rafał Bester.
III miejsce - Akademia mPunkt EB w składzie: Krzysztof Kubiak, Grzegorz Drelich, Edward Sapko, Łukasz Wilski, Piotr Łebek, Dariusz Baciak, Krzysztof Banyś, Artur Sapko, Paweł Sapko.

17 EDYCJA 2003/2004 - 9 Sezon 2003/2004
I miejsce – Galkom w składzie: Tomasz Krypel, Marek Hałys, Rafał Wapiński, Artur Banaś, Krzysztof Szaliński, Jakub Nowak, Jarosław Szydełko, Joel Likondjo, Bartosz Hajduk.
II miejsce – Akademia mPunkt w składzie: Edward Sapko, Artur Sapko, Paweł Sapko, Dariusz Baciak, Dariusz Filip, Piotr Łebek, Łukasz Wilski, Grzegorz Drelich, Bartłomiej Herbaciński, Paweł Lenik, Marek Osiniak.
III miejsce – Elektromontaż w składzie: Damian Kostka, Robert Stachański, Szymon Frydrych, Przemysław Bryliński, Łukasz Samolej, Maciej Kończuk, Daniel Pięciak, Janusz Wiśniewicz, Tomasz Toczek, Damian Such.
I miejsce (Puchar Ligi) - Kontra I w składzie: Marcin Michalski, Krzysztof Banyś, Dariusz Cyganik, Rafał Rajkowski, Sławomir Błajda, Przemysław Karaman, Michał Drymajło, Szymon Skop, Krzysztof Pączek, Mikołaj Sowa, Hubert Górecki, Bartosz Dubiel, Paweł Sawczuk. Trener: Mariusz Michalczyk. Asystent trenera: Piotr Ciosek.

18 EDYCJA 2004 - 9 Sezon 2003/2004
I miejsce – AVC Rzeszów w składzie: Dawid Kustra, Sławomir Boska, Piotr Czajor, Piotr Zajdel, Piotr Łosiniecki, Mateusz Szalka, Maciej Żmudka, Filip Kosim, Jarosław Włodarczyk.
II miejsce – Kontra Rzeszów w składzie: Cezary Prokop, Sławomir Błajda, Mikołaj Sowa, Dariusz Cyganik, Bartosz Dubiel, Szymon Skop, Hubert Górecki, Paweł Sawczuk, Krzysztof Paczek, Marcin Michalski, Rafał Rajkowski, Krzysztof Banyś, Trener – Piotr Ciosek.
III miejsce – INA MOPS team w składzie: Bartosz Nowak, Łukasz Mróz, Łukasz Szalacha, Marek Drożański, Mariusz Flaga, Michał Szybisty, Sebastian Biela, Damian Kielar, Jakub Krupa, Bartłomiej Tomkowicz.
I miejsce (Pucha ligi) – INA MOPS team w składzie: Bartosz Nowak, Łukasz Mróz, Łukasz Szalacha, Marek Drożański, Mariusz Flaga, Michał Szybisty, Sebastian Biela, Damian Kielar, Jakub Krupa, Bartłomiej Tomkowicz.

19 EDYCJA 2004/2005 - 10 Sezon 2004/2005
I miejsce - INA MOPS team w składzie: Michał Szybisty, Jakub Krupa, Bartosz Nowak, Mariusz Flaga, Sebastian Biela, Damian Kielar, Marek Drożański, Marcin Strach, Łukasz Szalacha, Łukasz Mróz.
II miejsce - Akademia w składzie: Łukasz Wilski, Edward Sapko, Grzegorz Drelich, Paweł Lenik, Krzysztof Banyś, Dariusz Baciak, Krzysztof Kubiak, Krzysztof Cudo, Cezary Prokop.
III miejsce - Ziaja w składzie: Jacek Ciesielski, Patryk Skuza, Piotr Bińczycki, Szymon Skop, Jarosław Sówka, Robert Maksymowicz, Marcin Fruga, Maciej Meńko, Wojciech Świetlik, Grzegorz Laskowski.

20 EDYCJA 2005 - 10 Sezon 2004/2005
I miejsce (Puchar ligi) – Akademia w składzie: Łukasz Wilski, Edward Sapko, Grzegorz Drelich, Paweł Lenik, Krzysztof Cudo, Rafał Wapiński, Krzysztof Kubiak, Krzysztof Banyś, Bartosz Hajduk, Dariusz Baciak..
I miejsce - AVC Rzeszów w składzie: Maciej Żmudka, Sławomir Bosak, Filip Kosim, Szymon Skop, Dawid Kustra, Jarosław Włodarczyk, Piotr Łosiniecki, Piotr Czajor, Piotr Zajdel, Mateusz Szalka.
II miejsce - Akademia w składzie: Łukasz Wilski, Edward Sapko, Grzegorz Drelich, Paweł Lenik, Krzysztof Banyś, Dariusz Baciak, Krzysztof Kubiak, Cezary Prokop, Bartosz Hajduk
III miejsce - INA Mops Team w składzie: Michal Szybisty, Jakub Krupa, Bartosz Nowak, Mariusz Flaga, Sebastian Biela, Damian Kielar, Marek Drożański, Marcin Strach, Łukasz Szalacha, Łukasz Mróz.

21 EDYCJA 2005/2006 - 11 Sezon 2005/2006

22 EDYCJA 2005/2006 - 11 Sezon 2005/2006

23 EDYCJA 2006/2007 - 12 Sezon 2005/2006

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek