PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020/2021
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
26 sezon 2020/2021
47 edycja PLAK 2020/2021
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
Archiwum
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A - aktualna
Tabela B - aktualna
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Tabela A - archiwalna
Tabela B - aechiwalna
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

nazwisko imię punkty rzuty za 3 rzuty za 2 rzuty za 1
Kamiński Sebastian (Mrówka JT-Team) 89 14 17 13 z 16
Marcinowski Damian (Zalesie DNA) 86 9 23 13 z 26
Miś Piotr (EuroProjekt Dev.) 86 2 35 10 z 15
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE) 72 2 32 2 z 6
Guzmen Łukasz (Żarłacze) 70 9 17 9 z 15
Banyś Krzysztof (AVC-System) 70 8 16 14 z 21
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev.) 69 0 32 5 z 9
Libucha Paweł (JZK) 69 0 30 9 z 19
Kijowski Dawid (JZK) 66 11 14 5 z 11
Godek Sebastian (Thunderbolts) 58 11 10 5 z 6
Derenowski Daniel (Mrówka JT-Team) 58 5 20 3 z 8
Fronczyk Michał (Zalesie DNA) 53 2 20 7 z 8
Wrona Kamil (Thunderbolts) 52 0 25 2 z 11
Żmudka Maciej (AVC-System) 49 11 8 0 z 0
Sobocki Jakub (Zalesie DNA) 49 1 22 2 z 5
Fafuła Dominik (Mrówka JT-Team) 49 0 21 7 z 8
Krupa Hubert (Zalesie DNA) 48 3 15 9 z 19
Osiniak Marek (Mrówka JT-Team) 48 1 17 11 z 23
Nalepa Rafał (PRO-LIFE) 46 0 22 2 z 5
Bielenda Michał (Żarłacze) 43 0 18 7 z 13
Serafin Arkadiusz (PRO-LIFE) 42 3 15 3 z 3
Miczek Marcin (Mrówka JT-Team) 41 2 16 3 z 8
Volkov Artemii (C-SQUAD) 41 2 12 11 z 16
Wilczewski Tomasz (JZK) 40 6 9 4 z 4
Sajnóg Marcin (Thunderbolts) 39 7 7 4 z 6
Chochoń Marcin (Żarłacze) 39 0 17 5 z 14
Łosiniecki Piotr (PRO-LIFE) 37 0 17 3 z 4
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev.) 36 6 7 4 z 7
Brud Adrian (AVC-System) 35 11 1 0 z 0
Skop Szymon (AVC-System) 34 7 6 1 z 5
Łyko Krzysztof (Pominięci w drafcie) 34 0 14 6 z 10
Krupa Jakub (AVC-System) 33 3 10 4 z 5
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts) 32 6 5 4 z 4
Kucher Andrii (Żarłacze) 32 4 10 0 z 3
Wapiński Rafał (AVC-System) 32 2 11 4 z 12
Kocur Piotr (Thunderbolts) 31 0 12 7 z 12
Skowroński Dawid (C-SQUAD) 29 0 10 9 z 14
Nakwasiński Bartosz (JZK) 28 0 12 4 z 6
Woźniak Krystian (PRO-LIFE) 26 2 10 0 z 0
Kielar Damian (AVC-System) 25 3 8 0 z 0
Salwa Grzegorz (Mrówka JT-Team) 24 4 5 2 z 5
Wołk Bartłomiej (Thunderbolts) 24 3 7 1 z 3
Szczepek Bogusław (Mrówka JT-Team) 23 3 7 0 z 2
Guzior Hubert (Żarłacze) 23 2 8 1 z 1
Folwarczny Tomasz (C-SQUAD) 23 2 7 3 z 4
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE) 22 4 4 2 z 4
Sadovuy Alexandro (Żarłacze) 22 2 7 2 z 7
Wojtan Kacper (JZK) 22 1 9 1 z 2
Rydz Marek (EuroProjekt Dev.) 22 1 8 3 z 7
Rospond Jakub (Mrówka JT-Team) 21 3 6 0 z 0
Steczkowski Michał (C-SQUAD) 20 2 7 0 z 0
Władyka Jarosław (C-SQUAD) 19 4 3 1 z 4
Frankiewicz Tomasz (JZK) 19 4 2 3 z 6
Janda Piotr (JZK) 19 1 8 0 z 2
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 17 3 3 2 z 4
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA) 16 3 2 3 z 3
Popielański Michał (JZK) 15 1 5 2 z 2
Piasecki Tomasz (Zalesie DNA) 15 0 7 1 z 1
Sowa Grzegorz (JZK) 15 0 5 5 z 8
Dworak Mateusz (AVC-System) 14 0 7 0 z 0
Piszcz Hubert (JZK) 13 2 3 1 z 5
Samolej Łukasz (Zalesie DNA) 13 1 1 8 z 20
Tatara Marcin (PRO-LIFE) 13 0 5 3 z 6
Jarosz Maciej (Zalesie DNA) 12 2 3 0 z 0
Jakubczyk Sebastian (Mrówka JT-Team) 12 0 6 0 z 0
Łaba Bartosz (Żarłacze) 12 0 5 2 z 3
Szufnarowski Damian (Thunderbolts) 12 0 4 4 z 7
Wilk Kacper (C-SQUAD) 9 1 3 0 z 3
Majcher Tomasz (Żarłacze) 9 0 4 1 z 2
Jadam Bartosz (Pominięci w drafcie) 9 0 3 3 z 8
Łapa Arkadiusz (Pominięci w drafcie) 8 2 1 0 z 1
Puławski Łukasz (Żarłacze) 7 2 0 1 z 5
Jaskier Piotr (C-SQUAD) 7 0 3 1 z 6
Wiech Bartłomiej (Pominięci w drafcie) 7 0 3 1 z 2
Nabielec Łukasz (Zalesie DNA) 6 2 0 0 z 0
Gicala Andrzej (EuroProjekt Dev.) 6 0 3 0 z 0
Murjas Szczepan (Pominięci w drafcie) 6 0 3 0 z 0
Szaro Marcin (C-SQUAD) 6 0 3 0 z 0
Stawarz Michał (Pominięci w drafcie) 6 0 2 2 z 5
Augustyn Marcin (Pominięci w drafcie) 5 0 2 1 z 3
Lewkowicz Łukasz (JZK) 5 0 2 1 z 2
Waśko Piotr (Zalesie DNA) 5 0 2 1 z 2
Skrzekut Michał (Pominięci w drafcie) 4 0 2 0 z 2
Amankossov Argyn (Pominięci w drafcie) 4 0 2 0 z 0
Dojnik Marcin (Pominięci w drafcie) 4 0 2 0 z 0
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 4 0 2 0 z 0
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA) 4 0 2 0 z 0
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA) 3 1 0 0 z 2
Kopeć Krystian (AVC-System) 3 1 0 0 z 0
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA) 3 1 0 0 z 0
Wolski Piotr (Zalesie DNA) 3 0 1 1 z 4
Chałubiński Mikołaj (C-SQUAD) 3 0 1 1 z 1
Sawka Kamil (C-SQUAD) 2 0 1 0 z 2
Dydak Grzegorz (Mrówka JT-Team) 2 0 1 0 z 1
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD) 2 0 1 0 z 0
Kopecki Robert (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 0
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 2 0 1 0 z 0
Maśluk Adam (AVC-System) 2 0 1 0 z 0
Fitał Maciej (Zalesie DNA) 0 0 0 0 z 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek