PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 25
Tatara Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 25
Kamiński Sebastian (JT-Team Targowiska) 20
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 20
Noworól Maciej (Pominięci w drafcie Stobierna) 15
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 5
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 5
Kucher Andrii (Żarłacze Rzeszów) 5
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 5
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Lech Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Nalepa Rafał (PRO-LIFE Nowa Dęba) 5
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 5
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 5
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 5
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 5
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 5
Woźniak Krystian (PRO-LIFE Nowa Dęba) 5
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE Nowa Dęba) 5
Banyś Krzysztof (AVC-System Rzeszów) 4
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 4
Fafuła Tomasz (JT-Team Targowiska) 4
Frankiewicz Tomasz (JZK Rzeszów) 4
Łopatowski Jacek (JZK Rzeszów) 4
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 4
Miczek Marcin (JT-Team Targowiska) 4
Nakwasiński Bartosz (JZK Rzeszów) 4
Pilecki Łukasz (JT-Team Targowiska) 4
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 4
Surowaniec Tomasz (JT-Team Targowiska) 4
Szufnarowski Damian (Thunderbolts Rzeszów) 4
Wojtan Kacper (JZK Rzeszów) 4
Wrona Kamil (Thunderbolts Rzeszów) 4
Zając Maciej (Thunderbolts Rzeszów) 4
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 4
Cichoń Jan (Pominięci w drafcie Stobierna) 3
Dydak Grzegorz (Mrówka Brzozów) 3
Dyka Daniel (Mrówka Brzozów) 3
Kamieniecki Konrad (Pominięci w drafcie Stobierna) 3
Noworól Filip (Pominięci w drafcie Stobierna) 3
Pietraszek Kamil (Pominięci w drafcie Stobierna) 3
Szczepek Bogusław (Mrówka Brzozów) 3
Zubik Miłosz (Mrówka Brzozów) 3

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek