PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
25 sezon 2019/2020
45 edycja PLAK 2019/2020
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 78
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 63
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 60
Kamiński Sebastian (JT-Team Targowiska) 59
Wrona Kamil (Thunderbolts Rzeszów) 59
Łopatowski Jacek (JZK Rzeszów) 58
Pilecki Łukasz (JT-Team Targowiska) 57
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 53
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 50
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 48
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 47
Góra Piotr (Thunderbolts Rzeszów) 42
Baran Michał (Old Balls Rzeszów) 38
Kucher Andrii (Żarłacze Rzeszów) 38
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 36
Jaskier Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 35
Kąsek Kacper (Dziki Basket Mielec) 33
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 33
Hus Daniel (Team Błażowa) 32
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 32
Skubisz Michał (C-SQUAD Rzeszów) 32
Kijowski Dawid (JZK Rzeszów) 31
Woźniak Krystian (PRO-LIFE Nowa Dęba) 31
Miczek Marcin (JT-Team Targowiska) 30
Forczek Marcin (Old Balls Rzeszów) 29
Zbyszyński Adrian (JZK Rzeszów) 28
Nakwasiński Bartosz (JZK Rzeszów) 27
Sajnóg Marcin (Thunderbolts Rzeszów) 27
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 26
Chochoń Marcin (Żarłacze Rzeszów) 25
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 25
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 25
Tatara Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 24
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE Nowa Dęba) 24
Dydak Grzegorz (Mrówka Brzozów) 22
Fruga Marcin (Old Balls Rzeszów) 22
Nalepa Rafał (PRO-LIFE Nowa Dęba) 20
Parys Michał (Dziki Basket Mielec) 20
Masytskyi Volodymyr (Mrówka Brzozów) 19
Skowroński Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 19
Szczepek Bogdan (Mrówka Brzozów) 19
Łagowski Kamil (Zalesie DNA Rzeszów) 18
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 18
Frankiewicz Tomasz (JZK Rzeszów) 17
Krupa Jakub (AVC-System Rzeszów) 17
Mortyl Konrad (Dziki Basket Mielec) 17
Wapiński Rafał (AVC-System Rzeszów) 17
Bator Tomasz (Old Balls Rzeszów) 16
Dyka Daniel (Mrówka Brzozów) 15
Noworól Maciej (Pominięci w drafcie Stobierna) 15
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 14
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 13
Noworól Filip (Pominięci w drafcie Stobierna) 13
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 13
Szwed Wojciech (Team Błażowa) 13
Zając Maciej (Thunderbolts Rzeszów) 13
Fafuła Dominik (JT-Team Targowiska) 12
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD Rzeszów) 12
Kocój Tomasz (JZK Rzeszów) 12
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 12
Lech Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 12
Stanisz Krzysztof (Old Balls Rzeszów) 12
Kocur Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 11
Żulewicz Michał (Thunderbolts Rzeszów) 11
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 10
Cichoń Jan (Pominięci w drafcie Stobierna) 10
Górny Tomasz (Team Błażowa) 10
Zimon Grzegorz (Team Błażowa) 10
Gibała Jakub (JZK Rzeszów) 9
Kamieniecki Konrad (Pominięci w drafcie Stobierna) 9
Pyrzak Jacek (Old Balls Rzeszów) 9
Salwa Grzegorz (JT-Team Targowiska) 9
Gutowski Jarosław (Old Balls Rzeszów) 8
Mazur Michał (JT-Team Targowiska) 7
Banyś Krzysztof (AVC-System Rzeszów) 7
Bednarz Marcin (Team Błażowa) 7
Błaż Łukasz (Mrówka Brzozów) 7
Krężel Bartosz (Dziki Basket Mielec) 7
Sawka Kamil (C-SQUAD Rzeszów) 7
Siwiec Andrzej (Team Błażowa) 7
Fafuła Tomasz (JT-Team Targowiska) 6
Pietraszek Kamil (Pominięci w drafcie Stobierna) 6
Wojtan Kacper (JZK Rzeszów) 6
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Marcinowski Mateusz (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Miś Dominik (Old Balls Rzeszów) 5
Żukowski Tomasz (Old Balls Rzeszów) 5
Steczkowski Michał (C-SQUAD Rzeszów) 4
Pyrcz Grzegorz (C-SQUAD Rzeszów) 4
Gibała Łukasz (Team Błażowa) 4
Jakubczyk Sebastian (JT-Team Targowiska) 4
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Skowron Mateusz (Dziki Basket Mielec) 4
Droba Grzegorz (Zalesie DNA Rzeszów) 3
Majcher Tomasz (Żarłacze Rzeszów) 3
Puławski Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 3
Solecki Mikołaj (C-SQUAD Rzeszów) 3
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA Rzeszów) 3
Żarkowski Szymon (Dziki Basket Mielec) 3
Kosiba Wojciech (JT-Team Targowiska) 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek