PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
25 sezon 2019/2020
45 edycja PLAK 2019/2020
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

nazwisko imię punkty rzuty za 3 rzuty za 2 rzuty za 1
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE) 134 3 57 11 z 28
Kamiński Sebastian (JT-Team) 125 15 30 20 z 27
Miś Piotr (EuroProjekt Dev.) 124 2 51 16 z 23
Wrona Kamil (Thunderbolts) 119 1 53 10 z 27
Pilecki Łukasz (JT-Team) 117 16 23 23 z 24
Parys Michał (Dziki Basket) 114 13 34 7 z 11
Sadovuy Alexandro (Żarłacze) 112 19 23 9 z 30
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts) 112 8 33 22 z 27
Hus Daniel (Team) 110 0 43 24 z 38
Żmudka Maciej (AVC-System) 109 25 16 2 z 2
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev.) 104 14 29 4 z 5
Skop Szymon (AVC-System) 103 11 25 20 z 25
Nalepa Rafał (PRO-LIFE) 101 0 48 5 z 12
Łopatowski Jacek (JZK) 99 11 29 8 z 15
Dydak Grzegorz (Mrówka) 95 0 44 7 z 14
Marcinowski Damian (Zalesie DNA) 94 4 36 10 z 22
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev.) 93 0 42 9 z 14
Kijowski Dawid (JZK) 90 14 19 10 z 15
Szczepek Bogdan (Mrówka) 88 9 24 13 z 16
Wapiński Rafał (AVC-System) 84 1 39 3 z 16
Noworól Maciej (Pominięci w drafcie) 82 1 33 13 z 34
Baran Michał (Old Balls) 81 14 13 13 z 17
Sowa Mikołaj (AVC-System) 75 3 31 4 z 6
Jaskier Piotr (C-SQUAD) 74 0 33 8 z 17
Nakwasiński Bartosz (JZK) 71 0 27 17 z 27
Guzmen Łukasz (Żarłacze) 70 9 18 7 z 18
Mortyl Konrad (Dziki Basket) 70 4 22 14 z 24
Tatara Marcin (PRO-LIFE) 70 0 31 8 z 12
Sajnóg Marcin (Thunderbolts) 69 3 23 14 z 26
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA) 67 14 12 1 z 1
Krupa Jakub (AVC-System) 65 7 20 4 z 4
Bałchan Rafał (Żarłacze) 65 0 30 5 z 7
Fruga Marcin (Old Balls) 62 0 28 6 z 12
Chochoń Marcin (Żarłacze) 61 0 30 1 z 12
Masytskyi Volodymyr (Mrówka) 59 4 20 7 z 11
Skubisz Michał (C-SQUAD) 58 7 16 5 z 9
Góra Piotr (Thunderbolts) 57 15 5 2 z 3
Frankiewicz Tomasz (JZK) 57 11 9 6 z 8
Bator Tomasz (Old Balls) 57 0 27 3 z 7
Brud Adrian (AVC-System) 56 11 9 5 z 5
Salwa Grzegorz (JT-Team) 56 10 11 4 z 4
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE) 55 4 21 1 z 2
Woźniak Krystian (PRO-LIFE) 52 5 18 1 z 5
Kucher Andrii (Żarłacze) 51 7 13 4 z 8
Miczek Marcin (JT-Team) 51 4 15 9 z 15
Skowroński Dawid (C-SQUAD) 51 3 18 6 z 12
Forczek Marcin (Old Balls) 47 0 19 9 z 16
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE) 46 1 18 7 z 14
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA) 45 9 9 0 z 0
Kąsek Kacper (Dziki Basket) 45 3 16 4 z 8
Fafuła Dominik (JT-Team) 44 3 16 3 z 4
Dyka Daniel (Mrówka) 42 7 10 1 z 2
Lech Jakub (Zalesie DNA) 42 4 12 6 z 11
Łagowski Kamil (Zalesie DNA) 42 0 21 0 z 0
Banyś Krzysztof (AVC-System) 41 8 8 1 z 5
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev.) 41 8 6 5 z 7
Kocur Piotr (C-SQUAD) 41 1 14 10 z 15
Gutowski Jarosław (Old Balls) 41 0 17 7 z 9
Szwed Wojciech (Team) 40 5 9 7 z 11
Cichoń Jan (Pominięci w drafcie) 38 9 5 1 z 4
Kamieniecki Konrad (Pominięci w drafcie) 37 3 13 2 z 3
Zbyszyński Adrian (JZK) 37 3 10 8 z 10
Siwiec Andrzej (Team) 36 6 9 0 z 0
Noworól Filip (Pominięci w drafcie) 36 0 16 4 z 12
Gibała Jakub (JZK) 32 2 13 0 z 6
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 32 0 16 0 z 0
Górny Tomasz (Team) 32 0 14 4 z 5
Zimon Grzegorz (Team) 31 0 14 3 z 9
Gibała Łukasz (Team) 31 0 14 3 z 6
Błaż Łukasz (Mrówka) 30 8 3 0 z 0
Krężel Bartosz (Dziki Basket) 30 2 12 0 z 2
Pyrzak Jacek (Old Balls) 29 2 9 5 z 7
Zając Maciej (Thunderbolts) 29 1 12 2 z 2
Kocój Tomasz (JZK) 28 0 14 0 z 0
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 27 5 4 4 z 7
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA) 26 6 4 0 z 0
Solecki Mikołaj (C-SQUAD) 24 1 7 7 z 10
Mazur Michał (JT-Team) 22 0 9 4 z 5
Żulewicz Michał (Thunderbolts) 21 3 5 2 z 4
Sawka Kamil (C-SQUAD) 20 1 7 3 z 3
Wojtan Kacper (JZK) 20 0 10 0 z 0
Majcher Tomasz (Żarłacze) 20 0 8 4 z 13
Stanisz Krzysztof (Old Balls) 19 3 5 0 z 5
Żarkowski Szymon (Dziki Basket) 18 2 6 0 z 4
Koba Łukasz (Team) 18 2 5 2 z 4
Kosiba Wojciech (JT-Team) 18 0 9 0 z 1
Pyrcz Grzegorz (C-SQUAD) 18 0 8 2 z 5
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD) 17 1 6 2 z 7
Bednarz Marcin (Team) 17 0 8 1 z 4
Droba Grzegorz (Zalesie DNA) 16 4 2 0 z 0
Jakubczyk Sebastian (JT-Team) 16 0 6 4 z 8
Pietraszek Kamil (Pominięci w drafcie) 15 3 3 0 z 0
Miś Dominik (Old Balls) 14 4 1 0 z 5
Steczkowski Michał (C-SQUAD) 14 2 4 0 z 0
Zaskowski Maciej (Pominięci w drafcie) 14 0 7 0 z 2
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA) 13 0 6 1 z 2
Rydz Marek (EuroProjekt Dev.) 13 0 5 3 z 5
Puławski Łukasz (Żarłacze) 11 1 4 0 z 2
Kopeć Krystian (AVC-System) 11 1 2 4 z 8
Krupa Paweł (EuroProjekt Dev.) 10 1 3 1 z 1
Żak Kamil (PRO-LIFE) 10 0 5 0 z 0
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 9 1 3 0 z 2
Gorzelany Aleksander (Dziki Basket) 8 0 4 0 z 2
Maśluk Adam (AVC-System) 8 0 4 0 z 2
Dojnik Marcin (Pominięci w drafcie) 8 0 4 0 z 0
Skowron Mateusz (Dziki Basket) 8 0 4 0 z 0
Fafuła Tomasz (JT-Team) 7 1 1 2 z 2
Dmitruk Maciej (Pominięci w drafcie) 7 0 3 1 z 2
Marcinowski Mateusz (Zalesie DNA) 6 2 0 0 z 2
Macedoński Maciej (Zalesie DNA) 6 1 1 1 z 2
Schlage Simone (PRO-LIFE) 6 0 3 0 z 2
Skuza Patryk (Old Balls) 6 0 3 0 z 2
Cieśla Damian (Pominięci w drafcie) 6 0 3 0 z 0
Soswa Konrad (Dziki Basket) 6 0 3 0 z 0
Żukowski Tomasz (Old Balls) 6 0 3 0 z 0
Bielenda Michał (Żarłacze) 5 0 2 1 z 2
Jasiński Piotr (JZK) 4 0 2 0 z 0
Lewkowicz Łukasz (JZK) 4 0 2 0 z 0
Szufnarowski Damian (Thunderbolts) 4 0 1 2 z 6
Gierlach Łukasz (JT-Team) 4 0 1 2 z 5
Drymajło Michał (JZK) 3 1 0 0 z 0
Świątek Dawid (Mrówka) 3 0 0 3 z 6
Fitał Maciej (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 2
Gicala Andrzej (EuroProjekt Dev.) 2 0 1 0 z 0
Książek Michał (Dziki Basket) 2 0 1 0 z 0
Motowidlak Marcin (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 0
Rajchert Marek (Old Balls) 2 0 1 0 z 0
Szczepek Mariusz (Mrówka) 2 0 1 0 z 0
Szlęzak Dariusz (EuroProjekt Dev.) 2 0 1 0 z 0
Furdyna Maksymilian (Dziki Basket) 1 0 0 1 z 2
Zatorski Paweł (C-SQUAD) 1 0 0 1 z 1
Gudz Grzegorz (Dziki Basket) 0 0 0 0 z 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek