PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2019/2020
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 88
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 80
Krupa Jakub (AVC-System Rzeszów) 78
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 74
Szubart Jakub (JZK Rzeszów) 73
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 68
Kamiński Sebastian (JT-Team Targowiska) 66
Łagowski Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 65
Kijowski Dawid (JZK Rzeszów) 64
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 60
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 59
Pilecki Łukasz (JT-Team Targowiska) 55
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 48
Dobrzański Paweł (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 48
Solecki Mikołaj (C-SQUAD Rzeszów) 45
Winiarski Krzysztof (JZK Rzeszów) 44
Bator Tomasz (Old Balls Rzeszów) 39
Libucha Paweł (Old Balls Rzeszów) 39
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 39
Wrona Kamil (PRO-LIFE Nowa Dęba) 37
Godek Sebastian (Thunderbolts Rzeszów) 36
Sowa Grzegorz (JZK Rzeszów) 33
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 31
Fruga Marcin (Old Balls Rzeszów) 31
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 31
Skubisz Michał (C-SQUAD Rzeszów) 31
Fafuła Dominik (JT-Team Targowiska) 30
Federkiewicz Paweł (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 28
Tatara Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 28
Chochoń Marcin (Żarłacze Rzeszów) 27
Nalepa Rafał (PRO-LIFE Nowa Dęba) 27
Jaskier Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 26
Sajnóg Marcin (Thunderbolts Rzeszów) 26
Kindlik Karol (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 25
Banyś Krzysztof (AVC-System Rzeszów) 24
Chlebek Kamil (Team Rzeszów) 24
Kucher Andrii (Żarłacze Rzeszów) 24
Lasko Filip (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 24
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 24
Zając Maciej (Thunderbolts Rzeszów) 24
Osiniak Marek (JT-Team Targowiska) 23
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 23
Bazylko Arkadiusz (No Raczej Rzeszów) 22
Lewkowicz Łukasz (No Raczej Rzeszów) 22
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 21
Sawka Kamil (C-SQUAD Rzeszów) 20
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA Rzeszów) 20
Frankiewicz Tomasz (C-SQUAD Rzeszów) 19
Woźniak Krystian (PRO-LIFE Nowa Dęba) 19
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 19
Pyrzak Jacek (Old Balls Rzeszów) 18
Czapor Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 17
Góra Piotr (Thunderbolts Rzeszów) 16
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 15
Jachna Piotr (No Raczej Rzeszów) 15
Marciak Mateusz (Thunderbolts Rzeszów) 15
Pokojski Piotr (No Raczej Rzeszów) 15
Jawor Paweł (No Raczej Rzeszów) 14
Nakwasiński Bartosz (JZK Rzeszów) 14
Wajgiel Marcin (No Raczej Rzeszów) 14
Władyka Jarosław (BSK Brzozów) 14
Ataman Maciej (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 13
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 13
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 13
Siwiec Andrzej (Team Rzeszów) 13
Gibała Łukasz (Team Rzeszów) 12
Kilian Maciej (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 12
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 12
Bielenda Michał (Żarłacze Rzeszów) 11
Jakubczyk Sebastian (JT-Team Targowiska) 11
Łagowski Kamil (Zalesie DNA Rzeszów) 11
Chałubiński Mikołaj (BSK Brzozów) 10
Kocój Tomasz (JZK Rzeszów) 10
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 10
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 10
Miś Dominik (Old Balls Rzeszów) 10
Rajchert Marek (Old Balls Rzeszów) 10
Piotrowski Konrad (Team Rzeszów) 9
Zatorski Paweł (C-SQUAD Rzeszów) 9
Fafuła Tomasz (JT-Team Targowiska) 8
Kocur Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 8
Pelczar Mateusz (JT-Team Targowiska) 8
Jakubczyk Robert (JT-Team Targowiska) 7
Koba Łukasz (Team Rzeszów) 7
Kopeć Krystian (AVC-System Rzeszów) 7
Podleśny Miłosz (No Raczej Rzeszów) 7
Wapiński Rafał (AVC-System Rzeszów) 7
Warchoł Krzysztof (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 7
Wojtan Kacper (No Raczej Rzeszów) 7
Gierlach Łukasz (JT-Team Targowiska) 6
Lech Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 6
Białas Bartłomiej (JZK Rzeszów) 5
Piotrowski Hubert (BSK Brzozów) 5
Salwa Grzegorz (JT-Team Targowiska) 5
Suski Tomasz (JZK Rzeszów) 5
Kuźniar Piotr (Żarłacze Rzeszów) 4
Leja Piotr (No Raczej Rzeszów) 4
Lipiński Grzegorz (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 4
Majcher Tomasz (Żarłacze Rzeszów) 4
Samolej Łukasz (JT-Team Targowiska) 4
Sobocki Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Żukowski Tomasz (Old Balls Rzeszów) 4
Żulewicz Michał (Thunderbolts Rzeszów) 4
Antkowiak Daniel (BSK Brzozów) 3
Data Oliwier (BSK Brzozów) 3
Fitał Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 3
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 3
Irzyk Karol (BSK Brzozów) 3
Kustra Tomasz (JT-Team Targowiska) 3
Oleszko Dominik (BSK Brzozów) 3
Pączek Krzysztof (No Raczej Rzeszów) 3
Sobolewski Marek (Team Rzeszów) 3
Szaganiec Szymon (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 3
Szaro Marcin (BSK Brzozów) 3
Szufnarowski Damian (Thunderbolts Rzeszów) 3
Szwed Wojciech (Team Rzeszów) 3
Kowal Daniel (C-SQUAD Rzeszów) 2
Łosiniecki Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 2
Mazur Artur (Zalesie DNA Rzeszów) 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek