PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2019
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
SEZON 2019
PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2018/2019
PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum 35 edycja
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Kamiński Sebastian (JT-Team Targowiska) 89
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 87
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 85
Kilian Maciej (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 77
Rudek Maciej (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 73
Pilecki Łukasz (JT-Team Targowiska) 71
Krupa Jakub (AVC-System Rzeszów) 70
Wrona Kamil (PRO-LIFE Nowa Dęba) 65
Kijowski Dawid (JZK Rzeszów) 52
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 52
Szczepek Bogdan (Mrówka Brzozów) 52
Lech Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 51
Libucha Paweł (Old Balls Rzeszów) 51
Noworól Maciej (Roosters Rzeszów) 49
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 46
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 46
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 43
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 42
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 40
Tatara Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 40
Chochoń Marcin (Żarłacze Rzeszów) 37
Dydak Grzegorz (Mrówka Brzozów) 37
Frankiewicz Tomasz (C-SQUAD Rzeszów) 37
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 36
Jakubczyk Sebastian (JT-Team Targowiska) 35
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 35
Miś Dominik (Old Balls Rzeszów) 35
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 33
Nalepa Rafał (PRO-LIFE Nowa Dęba) 33
Zając Maciej (Thunderbolts Rzeszów) 32
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 30
Winiarski Krzysztof (JZK Rzeszów) 29
Fruga Marcin (Old Balls Rzeszów) 28
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 28
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 28
Salwa Grzegorz (JT-Team Targowiska) 28
Bator Tomasz (Old Balls Rzeszów) 27
Warchoł Krzysztof (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 27
Godek Sebastian (Thunderbolts Rzeszów) 26
Zatorski Paweł (C-SQUAD Rzeszów) 26
Kocój Tomasz (JZK Rzeszów) 25
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 24
Wojtan Kacper (C-SQUAD Rzeszów) 24
Czapor Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 23
Sowa Grzegorz (JZK Rzeszów) 22
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 22
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 19
Solecki Mikołaj (C-SQUAD Rzeszów) 19
Cichoń Jan (Roosters Rzeszów) 18
Czarnik Jakub (Roosters Rzeszów) 18
Lipiński Grzegorz (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 18
Suski Tomasz (JZK Rzeszów) 18
Wapiński Rafał (AVC-System Rzeszów) 18
Góra Piotr (Thunderbolts Rzeszów) 17
Kosiba Wojciech (JT-Team Targowiska) 17
Oleszko Dominik (BSK Brzozów) 17
Fiejdasz Jakub (Mrówka Brzozów) 16
Jaskier Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 16
Władyka Jarosław (BSK Brzozów) 16
Dyka Daniel (Mrówka Brzozów) 15
Fafuła Dominik (JT-Team Targowiska) 15
Sajnóg Marcin (Thunderbolts Rzeszów) 14
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA Rzeszów) 14
Skowroński Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 13
Skubisz Michał (C-SQUAD Rzeszów) 13
Fafuła Tomasz (JT-Team Targowiska) 12
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 12
Sobolewski Marek (Strongers 07 Rzeszów) 12
Woźniak Krystian (PRO-LIFE Nowa Dęba) 12
Federkiewicz Paweł (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 11
Ataman Maciej (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 10
Kocur Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 10
Kuźniar Piotr (Żarłacze Rzeszów) 10
Magnowski Jakub (Roosters Rzeszów) 10
Bielenda Michał (Żarłacze Rzeszów) 9
Bieńczak Piotr (Mrówka Brzozów) 9
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 9
Antkowiak Daniel (BSK Brzozów) 8
Błachut Maciej (BSK Brzozów) 8
Kustra Tomasz (JT-Team Targowiska) 8
Marciak Mateusz (Thunderbolts Rzeszów) 8
Pelczar Mateusz (JT-Team Targowiska) 8
Piotrowski Konrad (Strongers 07 Rzeszów) 8
Rajchert Marek (Old Balls Rzeszów) 8
Szwed Wojciech (Strongers 07 Rzeszów) 8
Lasko Filip (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 7
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE Nowa Dęba) 7
Żukowski Tomasz (Old Balls Rzeszów) 7
Błaż Łukasz (Mrówka Brzozów) 6
Gibała Jakub (JZK Rzeszów) 6
Jakubczyk Robert (JT-Team Targowiska) 6
Noworól Filip (Roosters Rzeszów) 6
Świątek Dawid (BSK Brzozów) 6
Długoń Ernest (Strongers 07 Rzeszów) 5
Łagowski Kamil (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Ogórek Konrad (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 5
Piotrowski Hubert (BSK Brzozów) 5
Zimon Grzegorz (Strongers 07 Rzeszów) 5
Dobrzański Paweł (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 4
Drymajło Michał (JZK Rzeszów) 4
Stanisz Krzysztof (Old Balls Rzeszów) 4
Volkov Artemii (Mrówka Brzozów) 4
Żak Kamil (PRO-LIFE Nowa Dęba) 4
Irzyk Karol (BSK Brzozów) 3
Kucher Andrii (Żarłacze Rzeszów) 3
Kurek Konrad (Strongers 07 Rzeszów) 3
Łagowski Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 3
Lasek Lucjan (Strongers 07 Rzeszów) 3
Masytskyi Volodymyr (Mrówka Brzozów) 3
Osikowicz Mateusz (Strongers 07 Rzeszów) 3
Pietraszek Kamil (Roosters Rzeszów) 3
Pyrzak Jacek (Old Balls Rzeszów) 3
Gicala Andrzej (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 2
Szufnarowski Damian (Thunderbolts Rzeszów) 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek