PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2019
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
SEZON 2019
PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2018/2019
PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum 35 edycja
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Rudek Maciej (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 98
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 92
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 90
Kamiński Sebastian (JT-Team Targowiska) 89
Kilian Maciej (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 82
Krupa Jakub (AVC-System Rzeszów) 75
Pilecki Łukasz (JT-Team Targowiska) 75
Kijowski Dawid (JZK Rzeszów) 72
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 71
Wrona Kamil (PRO-LIFE Nowa Dęba) 70
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 57
Lech Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 55
Libucha Paweł (Old Balls Rzeszów) 54
Noworól Maciej (Roosters Rzeszów) 52
Szczepek Bogdan (Mrówka Brzozów) 52
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 50
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 47
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 47
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 45
Tatara Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 45
Bator Tomasz (Old Balls Rzeszów) 42
Chochoń Marcin (Żarłacze Rzeszów) 42
Frankiewicz Tomasz (C-SQUAD Rzeszów) 42
Miś Dominik (Old Balls Rzeszów) 38
Dydak Grzegorz (Mrówka Brzozów) 37
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 36
Zając Maciej (Thunderbolts Rzeszów) 36
Jakubczyk Sebastian (JT-Team Targowiska) 35
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 35
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 35
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 33
Nalepa Rafał (PRO-LIFE Nowa Dęba) 33
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 33
Salwa Grzegorz (JT-Team Targowiska) 32
Fruga Marcin (Old Balls Rzeszów) 31
Godek Sebastian (Thunderbolts Rzeszów) 30
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 29
Winiarski Krzysztof (JZK Rzeszów) 29
Wojtan Kacper (C-SQUAD Rzeszów) 29
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 28
Kucher Andrii (Żarłacze Rzeszów) 28
Warchoł Krzysztof (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 27
Sowa Grzegorz (JZK Rzeszów) 26
Zatorski Paweł (C-SQUAD Rzeszów) 26
Kocój Tomasz (JZK Rzeszów) 25
Solecki Mikołaj (C-SQUAD Rzeszów) 24
Czapor Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 23
Wapiński Rafał (AVC-System Rzeszów) 23
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 22
Cichoń Jan (Roosters Rzeszów) 21
Czarnik Jakub (Roosters Rzeszów) 21
Osiniak Marek (JT-Team Targowiska) 20
Fafuła Dominik (JT-Team Targowiska) 19
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 19
Lipiński Grzegorz (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 18
Sajnóg Marcin (Thunderbolts Rzeszów) 18
Suski Tomasz (JZK Rzeszów) 18
Góra Piotr (Thunderbolts Rzeszów) 17
Kosiba Wojciech (JT-Team Targowiska) 17
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 17
Oleszko Dominik (BSK Brzozów) 17
Federkiewicz Paweł (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 16
Fiejdasz Jakub (Mrówka Brzozów) 16
Jaskier Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 16
Świątek Dawid (BSK Brzozów) 16
Władyka Jarosław (BSK Brzozów) 16
Dyka Daniel (Mrówka Brzozów) 15
Kocur Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 15
Bielenda Michał (Żarłacze Rzeszów) 14
Sobolewski Marek (Strongers 07 Rzeszów) 14
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA Rzeszów) 14
Skowroński Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 13
Skubisz Michał (C-SQUAD Rzeszów) 13
Fafuła Tomasz (JT-Team Targowiska) 12
Pelczar Mateusz (JT-Team Targowiska) 12
Woźniak Krystian (PRO-LIFE Nowa Dęba) 12
Antkowiak Daniel (BSK Brzozów) 10
Ataman Maciej (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 10
Gibała Jakub (JZK Rzeszów) 10
Kuźniar Piotr (Żarłacze Rzeszów) 10
Magnowski Jakub (Roosters Rzeszów) 10
Szwed Wojciech (Strongers 07 Rzeszów) 10
Bieńczak Piotr (Mrówka Brzozów) 9
Dobrzański Paweł (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 9
Noworól Filip (Roosters Rzeszów) 9
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 9
Błachut Maciej (BSK Brzozów) 8
Drymajło Michał (JZK Rzeszów) 8
Kustra Tomasz (JT-Team Targowiska) 8
Marciak Mateusz (Thunderbolts Rzeszów) 8
Piotrowski Konrad (Strongers 07 Rzeszów) 8
Rajchert Marek (Old Balls Rzeszów) 8
Lasko Filip (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 7
Piotrowski Hubert (BSK Brzozów) 7
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE Nowa Dęba) 7
Żukowski Tomasz (Old Balls Rzeszów) 7
Błaż Łukasz (Mrówka Brzozów) 6
Jakubczyk Robert (JT-Team Targowiska) 6
Pyrzak Jacek (Old Balls Rzeszów) 6
Długoń Ernest (Strongers 07 Rzeszów) 5
Irzyk Karol (BSK Brzozów) 5
Kurek Konrad (Strongers 07 Rzeszów) 5
Łagowski Kamil (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Ogórek Konrad (BDS Instal AZS PRz Rzeszów) 5
Zimon Grzegorz (Strongers 07 Rzeszów) 5
Białas Bartłomiej (JZK Rzeszów) 4
Fitał Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Stanisz Krzysztof (Old Balls Rzeszów) 4
Volkov Artemii (Mrówka Brzozów) 4
Żak Kamil (PRO-LIFE Nowa Dęba) 4
Łagowski Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 3
Lasek Lucjan (Strongers 07 Rzeszów) 3
Masytskyi Volodymyr (Mrówka Brzozów) 3
Osikowicz Mateusz (Strongers 07 Rzeszów) 3
Pietraszek Kamil (Roosters Rzeszów) 3
Futyma Piotr (BSK Brzozów) 2
Gicala Andrzej (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 2
Szufnarowski Damian (Thunderbolts Rzeszów) 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek