PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018/2019
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
SEZON 2018/2019
PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum 35 edycja
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

nazwisko imię rzuty za 3 punkty rzuty za 2 rzuty za 1
Brud Adrian (AVC-System) 19 71 6 2
Rudek Maciej (BDS Instal AZS PRz) 12 69 13 7
Góra Piotr (Thunderbolts) 10 52 9 4
Frankiewicz Tomasz (C-SQUAD) 10 50 7 6
Skop Szymon (AVC-System) 10 44 6 2
Sadovuy Alexandro (Żarłacze) 9 73 16 14
Kijowski Dawid (JZK) 9 44 8 1
Suski Tomasz (JZK) 8 38 5 4
Żmudka Maciej (AVC-System) 8 34 5 0
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev.) 7 71 22 6
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts) 7 61 16 8
Sobolewski Marek (Strongers 07) 7 57 14 8
Lech Jakub (Zalesie DNA) 7 56 16 3
Winiarski Krzysztof (JZK) 6 63 15 15
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA) 6 29 4 3
Krupa Jakub (AVC-System) 5 42 13 1
Pilecki Łukasz (JT-Team) 5 36 7 7
Kamiński Sebastian (JT-Team) 5 35 5 10
Federkiewicz Paweł (BDS Instal AZS PRz) 5 26 5 1
Władyka Jarosław (BSK) 4 52 18 4
Szczepek Bogdan (Mrówka) 4 49 10 17
Miś Dominik (Old Balls) 4 25 4 5
Fiejdasz Jakub (Mrówka) 4 22 4 2
Cichoń Jan (Roosters) 4 18 3 0
Dyka Daniel (Mrówka) 4 18 2 2
Guzmen Łukasz (Żarłacze) 3 48 17 5
Zatorski Paweł (C-SQUAD) 3 40 10 11
Marcinowski Damian (Zalesie DNA) 3 33 10 4
Długoń Ernest (Strongers 07) 3 25 7 2
Błachut Maciej (BSK) 3 19 5 0
Stanisz Krzysztof (Old Balls) 3 19 3 4
Lasek Lucjan (Strongers 07) 3 15 3 0
Kamieniecki Konrad (Roosters) 3 13 2 0
Błaż Łukasz (Mrówka) 3 11 1 0
Dydak Grzegorz (Mrówka) 2 56 20 10
Kilian Maciej (BDS Instal AZS PRz) 2 52 21 4
Sowa Mikołaj (AVC-System) 2 45 16 7
Oleszko Dominik (BSK) 2 38 16 0
Skubisz Michał (C-SQUAD) 2 30 10 4
Godek Sebastian (Thunderbolts) 2 27 10 1
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 2 16 1 8
Woźniak Krystian (PRO-LIFE) 2 15 4 1
Lewkowicz Łukasz (C-SQUAD) 2 8 1 0
Magnowski Jakub (Roosters) 2 8 1 0
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE) 1 40 18 1
Chochoń Marcin (Żarłacze) 1 36 16 1
Antkowiak Daniel (BSK) 1 29 12 2
Szwed Wojciech (Strongers 07) 1 23 8 4
Łagowski Dawid (C-SQUAD) 1 21 8 2
Piotrowski Hubert (BSK) 1 21 6 6
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA) 1 19 8 0
Zając Maciej (Thunderbolts) 1 17 7 0
Gibała Jakub (JZK) 1 13 5 0
Świątek Dawid (BSK) 1 13 5 0
Marciak Mateusz (Thunderbolts) 1 13 4 2
Fafuła Tomasz (JT-Team) 1 12 3 3
Warchoł Krzysztof (BDS Instal AZS PRz) 1 10 3 1
Pietraszek Kamil (Roosters) 1 9 3 0
Salwa Grzegorz (JT-Team) 1 8 2 1
Piotrowski Konrad (Strongers 07) 1 7 2 0
Bielenda Michał (Żarłacze) 1 7 1 2
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev.) 1 6 1 1
Chałubiński Mikołaj (BSK) 1 6 0 3
Zbyszyński Adrian (JZK) 1 5 1 0
Drymajło Michał (JZK) 1 3 0 0
Gierlach Łukasz (JT-Team) 1 3 0 0

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek