PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2019
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
SEZON 2019
PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2018/2019
PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum 35 edycja
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

nazwisko imię punkty rzuty za 3 rzuty za 2 rzuty za 1
Brud Adrian (AVC-System) 206 53 20 7 z 9
Kijowski Dawid (JZK) 196 30 47 12 z 30
Szczepek Bogdan (Mrówka) 178 15 45 43 z 68
Sowa Mikołaj (AVC-System) 171 9 65 14 z 25
Krupa Jakub (AVC-System) 170 13 62 7 z 15
Wrona Kamil (PRO-LIFE) 169 0 79 11 z 39
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev.) 164 22 40 18 z 31
Rudek Maciej (BDS Instal AZS PRz) 162 35 20 17 z 22
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev.) 151 0 68 15 z 23
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts) 147 15 36 30 z 48
Libucha Paweł (Old Balls) 147 0 67 13 z 43
Kamiński Sebastian (JT-Team) 146 21 26 31 z 41
Lech Jakub (Zalesie DNA) 144 18 43 4 z 8
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE) 141 7 56 8 z 16
Kilian Maciej (BDS Instal AZS PRz) 135 17 33 18 z 30
Tatara Marcin (PRO-LIFE) 135 0 61 13 z 38
Frankiewicz Tomasz (C-SQUAD) 131 22 24 17 z 23
Nalepa Rafał (PRO-LIFE) 129 0 62 5 z 15
Pilecki Łukasz (JT-Team) 125 19 22 24 z 32
Marcinowski Damian (Zalesie DNA) 118 8 39 16 z 20
Dydak Grzegorz (Mrówka) 117 3 47 14 z 23
Noworól Maciej (Roosters) 116 0 50 16 z 33
Skop Szymon (AVC-System) 113 18 25 9 z 19
Wapiński Rafał (AVC-System) 113 0 50 13 z 29
Bator Tomasz (Old Balls) 110 0 44 22 z 43
Sobolewski Marek (Strongers 07) 107 11 32 10 z 18
Czapor Piotr (Zalesie DNA) 107 0 51 5 z 12
Sadovuy Alexandro (Żarłacze) 106 13 23 21 z 39
Miś Piotr (EuroProjekt Dev.) 105 1 44 14 z 23
Fruga Marcin (Old Balls) 100 4 39 10 z 18
Góra Piotr (Thunderbolts) 98 19 17 7 z 12
Sowa Grzegorz (JZK) 98 3 39 11 z 30
Żmudka Maciej (AVC-System) 97 22 15 1 z 2
Cichoń Jan (Roosters) 96 19 16 7 z 10
Guzmen Łukasz (Żarłacze) 89 3 35 10 z 23
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA) 87 15 18 6 z 8
Fafuła Dominik (JT-Team) 83 1 35 10 z 19
Szwed Wojciech (Strongers 07) 80 9 20 13 z 22
Miś Dominik (Old Balls) 79 15 14 6 z 14
Zając Maciej (Thunderbolts) 79 5 31 2 z 4
Sajnóg Marcin (Thunderbolts) 76 7 25 5 z 14
Godek Sebastian (Thunderbolts) 75 9 22 4 z 5
Kocój Tomasz (JZK) 75 2 34 1 z 4
Jaskier Piotr (C-SQUAD) 74 0 35 4 z 10
Bałchan Rafał (Żarłacze) 74 0 33 8 z 10
Solecki Mikołaj (C-SQUAD) 72 5 19 19 z 26
Zatorski Paweł (C-SQUAD) 72 3 23 17 z 36
Władyka Jarosław (BSK) 71 5 25 6 z 10
Czarnik Jakub (Roosters) 68 4 26 4 z 13
Salwa Grzegorz (JT-Team) 67 12 12 7 z 11
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 67 0 28 11 z 14
Oleszko Dominik (BSK) 66 3 27 3 z 9
Rydz Marek (EuroProjekt Dev.) 65 0 32 1 z 6
Winiarski Krzysztof (JZK) 63 6 15 15 z 23
Chochoń Marcin (Żarłacze) 63 1 27 6 z 18
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE) 62 0 27 8 z 12
Federkiewicz Paweł (BDS Instal AZS PRz) 61 12 9 7 z 9
Gibała Jakub (JZK) 60 1 24 9 z 19
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA) 59 9 15 2 z 3
Woźniak Krystian (PRO-LIFE) 58 6 17 6 z 17
Lipiński Grzegorz (BDS Instal AZS PRz) 57 1 22 10 z 20
Antkowiak Daniel (BSK) 56 1 25 3 z 8
Kurek Konrad (Strongers 07) 55 3 23 0 z 3
Dyka Daniel (Mrówka) 53 11 8 4 z 14
Długoń Ernest (Strongers 07) 53 8 13 3 z 6
Świątek Dawid (BSK) 53 5 18 2 z 5
Kocur Piotr (C-SQUAD) 53 1 19 12 z 15
Suski Tomasz (JZK) 50 10 7 6 z 9
Dobrzański Paweł (BDS Instal AZS PRz) 49 4 15 7 z 12
Fiejdasz Jakub (Mrówka) 48 5 15 3 z 6
Warchoł Krzysztof (BDS Instal AZS PRz) 47 10 6 5 z 13
Skubisz Michał (C-SQUAD) 47 2 13 15 z 16
Łagowski Kamil (Zalesie DNA) 47 0 23 1 z 5
Wojtan Kacper (C-SQUAD) 47 0 23 1 z 3
Jakubczyk Sebastian (JT-Team) 46 0 21 4 z 8
Błachut Maciej (BSK) 45 5 14 2 z 5
Bieńczak Piotr (Mrówka) 44 2 16 6 z 12
Bielenda Michał (Żarłacze) 41 1 15 8 z 13
Żukowski Tomasz (Old Balls) 40 0 20 0 z 1
Szufnarowski Damian (Thunderbolts) 40 0 16 8 z 19
Noworól Filip (Roosters) 39 0 19 1 z 4
Osiniak Marek (JT-Team) 38 0 17 4 z 6
Piotrowski Hubert (BSK) 37 1 14 6 z 14
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 35 6 2 13 z 20
Lasko Filip (BDS Instal AZS PRz) 35 2 9 11 z 23
Irzyk Karol (BSK) 35 1 16 0 z 1
Błaż Łukasz (Mrówka) 34 8 5 0 z 2
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev.) 33 6 6 3 z 6
Piotrowski Konrad (Strongers 07) 33 1 15 0 z 2
Marciak Mateusz (Thunderbolts) 32 3 10 3 z 6
Kuźniar Piotr (Żarłacze) 32 0 16 0 z 1
Magnowski Jakub (Roosters) 30 5 5 5 z 7
Ataman Maciej (BDS Instal AZS PRz) 29 0 12 5 z 10
Kucher Andrii (Żarłacze) 28 4 7 2 z 7
Pyrzak Jacek (Old Balls) 27 2 8 5 z 5
Skowroński Dawid (C-SQUAD) 27 0 10 7 z 9
Kustra Tomasz (JT-Team) 24 6 1 4 z 8
Pelczar Mateusz (JT-Team) 22 1 8 3 z 3
Lasek Lucjan (Strongers 07) 21 3 6 0 z 0
Łagowski Dawid (C-SQUAD) 21 1 8 2 z 2
Fafuła Tomasz (JT-Team) 20 2 5 4 z 7
Żak Kamil (PRO-LIFE) 20 0 10 0 z 2
Zimon Grzegorz (Strongers 07) 20 0 9 2 z 11
Masytskyi Volodymyr (Mrówka) 20 0 8 4 z 8
Stanisz Krzysztof (Old Balls) 19 3 3 4 z 8
Puławski Łukasz (Żarłacze) 19 0 9 1 z 2
Kamieniecki Konrad (Roosters) 18 4 3 0 z 0
Drymajło Michał (JZK) 17 5 1 0 z 0
Pietraszek Kamil (Roosters) 15 1 6 0 z 0
Futyma Piotr (BSK) 15 0 7 1 z 2
Ogórek Konrad (BDS Instal AZS PRz) 13 2 2 3 z 7
Kopeć Krystian (AVC-System) 12 2 3 0 z 0
Gawroński Maciej (Old Balls) 12 1 3 3 z 8
Długoń Dawid (Roosters) 12 0 6 0 z 0
Fitał Maciej (Zalesie DNA) 12 0 6 0 z 0
Jasiński Piotr (JZK) 12 0 6 0 z 0
Sowa Piotr (Strongers 07) 12 0 5 2 z 3
Majcher Tomasz (Żarłacze) 11 0 5 1 z 7
Volkov Artemii (Mrówka) 11 0 5 1 z 4
Marut Wojciech (Żarłacze) 11 0 5 1 z 2
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE) 11 0 4 3 z 3
Rajchert Marek (Old Balls) 10 0 5 0 z 0
Kosiba Wojciech (JT-Team) 10 0 4 2 z 4
Zbyszyński Adrian (JZK) 9 1 3 0 z 0
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA) 9 1 2 2 z 6
Urmański Jan (BSK) 9 0 4 1 z 8
Lewkowicz Łukasz (C-SQUAD) 8 2 1 0 z 0
Wolski Piotr (Zalesie DNA) 8 2 1 0 z 0
Maśluk Adam (AVC-System) 8 0 4 0 z 2
Szalka Mateusz (AVC-System) 8 0 4 0 z 2
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 8 0 4 0 z 0
Kolisnyk Roman (Mrówka) 8 0 4 0 z 0
Gierlach Łukasz (JT-Team) 7 1 2 0 z 0
Jakubczyk Robert (JT-Team) 7 1 2 0 z 0
Osikowicz Mateusz (Strongers 07) 7 0 3 1 z 2
Macedoński Maciej (Zalesie DNA) 6 2 0 0 z 0
Chałubiński Mikołaj (BSK) 6 1 0 3 z 4
Bronhard Mariusz (EuroProjekt Dev.) 6 0 3 0 z 0
Zastkowski Arkadiusz (BSK) 6 0 3 0 z 0
Futyma Maciej (BSK) 6 0 2 2 z 6
Białas Bartłomiej (JZK) 5 1 1 0 z 0
Hanf Norbert (BDS Instal AZS PRz) 4 0 2 0 z 0
Rembisz Michał (Strongers 07) 4 0 2 0 z 0
Gicala Andrzej (EuroProjekt Dev.) 4 0 1 2 z 2
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 2
Basara Sebastian (BDS Instal AZS PRz) 2 0 1 0 z 0
Dobek Maksymilian (BSK) 2 0 1 0 z 0
Heymann Sebastian (Thunderbolts) 2 0 1 0 z 0
Jakubczyk Mateusz (Mrówka) 2 0 1 0 z 0
Krupa Paweł (EuroProjekt Dev.) 2 0 1 0 z 0
Maciejewski Michał (BDS Instal AZS PRz) 2 0 1 0 z 0
Marcinowski Mateusz (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 0
Niedzielski Paweł (JZK) 2 0 1 0 z 0
Turoń Kacper (BSK) 2 0 1 0 z 0
Walczak Sebastian (Strongers 07) 2 0 1 0 z 0
Żulewicz Michał (Thunderbolts) 2 0 1 0 z 0
Pierożak Kacper (BSK) 1 0 0 1 z 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek