PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018/2019
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
SEZON 2018/2019
PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum 35 edycja
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

nazwisko imię rzuty za 3 punkty rzuty za 2 rzuty za 1
Buszta Patryk (Skylarks) 47 214 30 13
Żmudka Maciej (AVC-System) 41 196 33 7
Wójcik Marcin (Grzechotniki 1964) 33 213 47 20
Skop Szymon (AVC-System) 32 203 45 17
Banyś Krzysztof (AVC-System) 31 338 101 43
Marciak Bartłomiej (C-SQUAD) 26 149 29 13
Brud Adrian (Ekipa) 21 95 13 6
Solecki Mikołaj (Grzechotniki 1964) 17 160 47 15
Sadovuy Alexandro (Grzechotniki 1964) 17 106 24 7
Sowa Mikołaj (AVC-System) 16 220 77 18
Pyrzak Jacek (Ekipa) 15 95 22 6
Góra Piotr (Ekipa) 13 64 10 5
Popielański Michał (Skylarks) 12 114 33 12
Marcinowski Damian (Zalesie DNA) 10 175 67 11
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA) 10 44 5 4
Winiarski Krzysztof (Skylarks) 9 154 51 25
Skowroński Dawid (C-SQUAD) 9 124 38 21
Krupa Bartosz (Ekipa) 9 55 14 0
Przepióra Kacper (Grzechotniki 1964) 8 84 25 10
Kucher Andrii (C-SQUAD) 8 83 28 3
Osikowicz Mateusz (Skylarks) 7 85 27 10
Baran Maciej (Skylarks) 7 74 23 7
Kijowski Dawid (AVC-System) 7 49 13 2
Stanisz Krzysztof (Ekipa) 7 30 4 1
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA) 6 165 60 27
Skubisz Michał (C-SQUAD) 6 55 16 5
Lech Jakub (Zalesie DNA) 6 53 14 7
Lis Maciej (Skylarks) 6 37 8 3
Huts Borys (Skylarks) 6 27 4 1
Wapiński Rafał (Ekipa) 5 185 71 28
Łagowski Kamil (Zalesie DNA) 4 78 33 0
Skuza Patryk (AVC-System) 4 77 26 13
Maśluk Adam (AVC-System) 4 61 22 5
Rusin Marcin (Ekipa) 4 43 11 9
Kopeć Krystian (AVC-System) 4 32 9 2
Krupa Jakub (Ekipa) 3 217 100 8
Banaś Artur (Ekipa) 3 133 54 16
Hałka Dominik (Skylarks) 3 53 20 4
Warzocha Arkadiusz (Ekipa) 3 50 19 3
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA) 3 44 17 1
Szubart Jakub (Skylarks) 2 71 29 7
Kocur Piotr (C-SQUAD) 2 49 21 1
Marciak Mateusz (C-SQUAD) 2 31 11 3
Frankiewicz Tomasz (Skylarks) 2 11 2 1
Balawender Jacek (Skylarks) 2 10 2 0
Marcinowski Mateusz (Zalesie DNA) 2 10 1 2
Wrona Kamil (Grzechotniki 1964) 1 154 69 13
Jaskier Piotr (C-SQUAD) 1 106 42 19
Sowa Grzegorz (Skylarks) 1 35 14 4
Zając Maciej (C-SQUAD) 1 29 13 0
Czerwonka Bartosz (Skylarks) 1 25 10 2
Has Dariusz (C-SQUAD) 1 13 5 0
Kowalczyk Jan (Skylarks) 1 11 4 0
Łagowski Dawid (C-SQUAD) 1 11 3 2
Latosek Robert (Grzechotniki 1964) 1 10 3 1
Nabielec Łukasz (Zalesie DNA) 1 5 1 0
Droba Grzegorz (Zalesie DNA) 1 3 0 0

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek