PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2019/2020
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Skowroński Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 81
Solecki Mikołaj (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 76
Banyś Krzysztof (AVC-System Rzeszów) 64
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 61
Kijowski Dawid (MOS - MKS VLO Rzeszów) 56
Rudek Maciej (MOS - MKS VLO Rzeszów) 56
Szubart Jakub (MOS - MKS VLO Rzeszów) 48
Smolnicki Zoltan (C-SQUAD Rzeszów) 45
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 44
Jaskier Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 43
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 43
Przysada Wojciech (MOS - MKS VLO Rzeszów) 39
Godek Sebastian (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 37
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 35
Lech Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 33
Skubisz Michał (C-SQUAD Rzeszów) 32
Bałchan Rafał (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 31
Marciak Bartłomiej (C-SQUAD Rzeszów) 31
Rodkiewicz Dominik (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 31
Dawidko Karol (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 26
Bielenda Michał (Team Rzeszów) 24
Szalka Mateusz (AVC-System Rzeszów) 24
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA Rzeszów) 22
Wrona Kamil (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 22
Flak Adrian (MOS - MKS VLO Rzeszów) 21
Marcinowski Mateusz (Zalesie DNA Rzeszów) 20
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 19
Nowak Andrzej (Królowie Podk. Raf Rzeszów) 15
Łagowski Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 14
Libucha Paweł (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 14
Sobolewski Marek (Team Rzeszów) 14
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 13
Szwed Wojciech (Team Rzeszów) 11
Długoń Ernest (Team Rzeszów) 10
Łagowski Kamil (Zalesie DNA Rzeszów) 10
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 9
Dziadosz Mariusz (Team Rzeszów) 8
Rybak Tomasz (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 8
Zając Maciej (C-SQUAD Rzeszów) 8
Bać Wojciech (MOS - MKS VLO Rzeszów) 7
Gaweł Olaf (MOS - MKS VLO Rzeszów) 7
Góra Piotr (Team Rzeszów) 6
Maśluk Adam (AVC-System Rzeszów) 6
Droba Grzegorz (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Godek Daniel (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 4
Jakim Krzysztof (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Skiba Mateusz (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Suliga Mateusz (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 4
Bester Rafał (Królowie Podk. Raf Rzeszów) 3
Dąbrowski Witold (Team Rzeszów) 3
Dworak Mateusz (Królowie Podk. Raf Rzeszów) 3
Głowiak Marcin (Królowie Podk. Raf Rzeszów) 3
Has Dariusz (C-SQUAD Rzeszów) 3
Jurjewicz Łukasz (Team Rzeszów) 3
Kielar Radosław (Grzechotniki 1964 Rzeszów) 3
Kopeć Krystian (AVC-System Rzeszów) 3
Piasecki Tomasz (MOS - MKS VLO Rzeszów) 3
Tymczak Marcin (Team Rzeszów) 3
Wapiński Rafał (Królowie Podk. Raf Rzeszów) 3
Zatorski Paweł (C-SQUAD Rzeszów) 3
Zimon Grzegorz (Team Rzeszów) 3
Cieślik Łukasz (Team Rzeszów) 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek