PLAK ALP

AKTUALNOŽCI
ZAPISY 2020
Gie│da
KONTAKT
Galeria
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutˇw za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
wystŕpy od 24 edycji
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi


Terminarz
2020-05-16 15:00 R15 Old Balls Rzeszˇw - Mrˇwka Brzozˇw R6 --->
2020-05-16 16:00 R14 Team B│a┐owa - Thunderbolts Rzeszˇw R13 --->
2020-05-16 17:00 R15 Zalesie DNA Rzeszˇw - Mrˇwka Brzozˇw R6 --->
2020-05-16 18:00 R14 PRO-LIFE Nowa Dŕba - AVC-System Rzeszˇw R13 --->
2020-05-16 19:30 R15 EuroProjekt Dev. Rzeszˇw - C-SQUAD Rzeszˇw R6 --->
2020-05-17 14:00 R14 Dziki Basket Mielec - Pominiŕci w drafcie Stobierna R13 --->
2020-05-17 15:00 R15 C-SQUAD Rzeszˇw - PRO-LIFE Nowa Dŕba R6 --->
2020-05-17 16:00 R14 Dziki Basket Mielec - AVC-System Rzeszˇw R13 --->
2020-05-17 17:00 R15 Team B│a┐owa - Old Balls Rzeszˇw R6 --->
2020-05-17 18:00 R14 Thunderbolts Rzeszˇw - Zalesie DNA Rzeszˇw R13 --->
2020-05-17 19:30 R15 JZK Rzeszˇw - EuroProjekt Dev. Rzeszˇw R6 --->
2020-05-24 15:00 R15 Old Balls Rzeszˇw - Thunderbolts Rzeszˇw R6 --->
2020-05-24 16:00 R14 JT-Team Targowiska - Team B│a┐owa R13 --->
2020-05-24 17:00 R15 AVC-System Rzeszˇw - JZK Rzeszˇw R6 --->
2020-05-24 18:30 R14 JT-Team Targowiska - »ar│acze Rzeszˇw R13 --->
2020-05-24 19:30 R15 PRO-LIFE Nowa Dŕba - EuroProjekt Dev. Rzeszˇw R6 --->
2020-05-30 17:00 BD 5 miejsce w grupia A - 6 miejsce w grupia B BD --->
2020-05-30 18:00 BD 2 miejsce w grupia A - 3 miejsce w grupia B BD --->
2020-05-30 19:30 BD 2 miejsce w grupia B - 3 miejsce w grupia A BD --->
2020-05-31 17:00 BD 5 miejsce w grupia B - 6 miejsce w grupia A BD --->
2020-05-31 18:00 BD 1 miejsce w grupia A - 4 miejsce w grupia B BD --->
2020-05-31 19:30 BD 1 miejsce w grupia B - 4 miejsce w grupia A BD --->
2020-06-06 16:30 BD mecz o 11 miejsce - mecz o 11 miejsce BD --->
2020-06-06 17:30 BD o miejsca 5-8 - o miejsca 5-8 BD --->
2020-06-06 18:30 BD o miejsca 5-8 - o miejsca 5-8 BD --->
2020-06-06 19:30 BD pˇ│fina│ . - pˇ│fina│ . BD --->
2020-06-07 15:30 BD 7 miejsce w grupia A - 7 miejsce w grupia B BD --->
2020-06-07 16:30 BD mecz o 9 miejsce - mecz o 9 miejsce BD --->
2020-06-07 17:30 BD mecz o 7 miejsce - mecz o 7 miejsce BD --->
2020-06-07 18:30 BD mecz o 5 miejsce - mecz o 5 miejsce BD --->
2020-06-07 19:30 BD pˇ│fina│ . - pˇ│fina│ . BD --->
2020-06-20 17:00 BD mecz o 3 miejsce - mecz o 3 miejsce BD --->
2020-06-20 18:30 BD mecz o 1 miejsce - mecz o 1 miejsce BD --->

Wyniki
2020-03-08 19:00 »ar│acze Rzeszˇw - Team B│a┐owa 74-53 ---> Protok├│┼é
2020-03-08 18:00 Pominiŕci w drafcie Stobierna - EuroProjekt Dev. Rzeszˇw 39-68 ---> Protok├│┼é
2020-03-08 17:00 JT-Team Targowiska - Thunderbolts Rzeszˇw 76-72 ---> Protok├│┼é
2020-03-08 16:00 Dziki Basket Mielec - C-SQUAD Rzeszˇw 57-73 ---> Protok├│┼é
2020-03-08 15:00 JT-Team Targowiska - Old Balls Rzeszˇw 51-69 ---> Protok├│┼é
2020-03-08 14:00 Dziki Basket Mielec - JZK Rzeszˇw 63-90 ---> Protok├│┼é
2020-03-01 20:00 Thunderbolts Rzeszˇw - »ar│acze Rzeszˇw 72-68 ---> Protok├│┼é
2020-03-01 19:00 JZK Rzeszˇw - Pominiŕci w drafcie Stobierna 71-43 ---> Protok├│┼é
2020-03-01 18:00 Old Balls Rzeszˇw - Zalesie DNA Rzeszˇw 64-54 ---> Protok├│┼é
2020-02-23 20:00 AVC-System Rzeszˇw - C-SQUAD Rzeszˇw 126-59 ---> Protok├│┼é
2020-02-23 19:00 Mrˇwka Brzozˇw - »ar│acze Rzeszˇw 55-69 ---> Protok├│┼é
2020-02-23 18:00 Zalesie DNA Rzeszˇw - JT-Team Targowiska 49-86 ---> Protok├│┼é
2020-02-23 17:00 PRO-LIFE Nowa Dŕba - Pominiŕci w drafcie Stobierna 109-37 ---> Protok├│┼é
2020-02-23 16:00 Mrˇwka Brzozˇw - JT-Team Targowiska 44-86 ---> Protok├│┼é
2020-02-16 19:30 Zalesie DNA Rzeszˇw - »ar│acze Rzeszˇw 85-82 ---> Protok├│┼é
2020-02-16 18:00 C-SQUAD Rzeszˇw - JZK Rzeszˇw 66-84 ---> Protok├│┼é
2020-02-09 20:00 Pominiŕci w drafcie Stobierna - AVC-System Rzeszˇw 48-98 ---> Protok├│┼é
2020-02-09 19:00 Team B│a┐owa - Zalesie DNA Rzeszˇw 46-71 ---> Protok├│┼é
2020-02-09 18:00 Dziki Basket Mielec - EuroProjekt Dev. Rzeszˇw 43-88 ---> Protok├│┼é
2020-02-09 17:00 »ar│acze Rzeszˇw - Old Balls Rzeszˇw 52-56 ---> Protok├│┼é
2020-02-09 16:00 Dziki Basket Mielec - PRO-LIFE Nowa Dŕba 52-66 ---> Protok├│┼é
2020-02-02 19:30 EuroProjekt Dev. Rzeszˇw - AVC-System Rzeszˇw 74-110 ---> Protok├│┼é
2020-02-02 18:30 Mrˇwka Brzozˇw - Team B│a┐owa 83-53 ---> Protok├│┼é
2020-02-02 17:00 JZK Rzeszˇw - PRO-LIFE Nowa Dŕba 72-70 ---> Protok├│┼é
2020-02-02 16:00 Mrˇwka Brzozˇw - Thunderbolts Rzeszˇw 53-51 ---> Protok├│┼é
2020-02-02 15:00 C-SQUAD Rzeszˇw - Pominiŕci w drafcie Stobierna 61-36 ---> Protok├│┼é

Przepisy gry Regulamin PLAK
»adna cz੠serwisu nie mo┐e byŠ wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek