PLAK ALP

AKTUALNO¦CI
ZAPISY 2020
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi


Terminarz
2020-02-23 16:00 R15 Mrówka Brzozów - JT-Team Targowiska R6 --->
2020-02-23 17:00 R14 PRO-LIFE Nowa Dęba - Pominięci w drafcie Stobierna R13 --->
2020-02-23 18:00 R15 Zalesie DNA Rzeszów - JT-Team Targowiska R6 --->
2020-02-23 19:00 R14 Mrówka Brzozów - Żarłacze Rzeszów R13 --->
2020-02-23 20:00 R15 AVC-System Rzeszów - C-SQUAD Rzeszów R6 --->
2020-03-01 18:00 R13 Old Balls Rzeszów - Zalesie DNA Rzeszów R6 --->
2020-03-01 19:00 R15 JZK Rzeszów - Pominięci w drafcie Stobierna R14 --->
2020-03-01 20:00 R13 Thunderbolts Rzeszów - Żarłacze Rzeszów R6 --->
2020-03-08 00:00 R14 Dziki Basket Mielec - JZK Rzeszów R13 --->
2020-03-08 00:00 R14 Dziki Basket Mielec - C-SQUAD Rzeszów R13 --->
2020-03-08 15:30 R15 JT-Team Targowiska - Old Balls Rzeszów R6 --->
2020-03-08 16:30 R14 Pominięci w drafcie Stobierna - EuroProjekt Dev. Rzeszów R13 --->
2020-03-08 17:30 R15 JT-Team Targowiska - Thunderbolts Rzeszów R6 --->
2020-03-08 18:30 R14 Żarłacze Rzeszów - Team Błażowa R13 --->
2020-03-15 15:00 R15 Old Balls Rzeszów - Mrówka Brzozów R6 --->
2020-03-15 16:00 R14 Team Błażowa - Thunderbolts Rzeszów R13 --->
2020-03-15 17:00 R15 Zalesie DNA Rzeszów - Mrówka Brzozów R6 --->
2020-03-15 18:00 R14 PRO-LIFE Nowa Dęba - AVC-System Rzeszów R13 --->
2020-03-15 19:30 R15 EuroProjekt Dev. Rzeszów - C-SQUAD Rzeszów R6 --->
2020-03-22 14:00 R14 Dziki Basket Mielec - Pominięci w drafcie Stobierna R13 --->
2020-03-22 15:00 R15 C-SQUAD Rzeszów - PRO-LIFE Nowa Dęba R6 --->
2020-03-22 16:00 R14 Dziki Basket Mielec - AVC-System Rzeszów R13 --->
2020-03-22 17:00 R15 Team Błażowa - Old Balls Rzeszów R6 --->
2020-03-22 18:00 R14 Thunderbolts Rzeszów - Zalesie DNA Rzeszów R13 --->
2020-03-22 19:30 R15 JZK Rzeszów - EuroProjekt Dev. Rzeszów R6 --->
2020-03-29 15:00 R15 Old Balls Rzeszów - Thunderbolts Rzeszów R6 --->
2020-03-29 16:00 R14 JT-Team Targowiska - Team Błażowa R13 --->
2020-03-29 17:00 R15 AVC-System Rzeszów - JZK Rzeszów R6 --->
2020-03-29 18:30 R14 JT-Team Targowiska - Żarłacze Rzeszów R13 --->
2020-03-29 19:30 R15 PRO-LIFE Nowa Dęba - EuroProjekt Dev. Rzeszów R6 --->
2020-04-04 17:00 BD 5 miejsce w grupia A - 6 miejsce w grupia B BD --->
2020-04-04 18:00 BD 2 miejsce w grupia A - 3 miejsce w grupia B BD --->
2020-04-04 19:30 BD 2 miejsce w grupia B - 3 miejsce w grupia A BD --->
2020-04-05 17:00 BD 5 miejsce w grupia B - 6 miejsce w grupia A BD --->
2020-04-05 18:00 BD 1 miejsce w grupia A - 4 miejsce w grupia B BD --->
2020-04-05 19:30 BD 1 miejsce w grupia B - 4 miejsce w grupia A BD --->
2020-04-18 16:30 BD mecz o 11 miejsce - mecz o 11 miejsce BD --->
2020-04-18 17:30 BD o miejsca 5-8 - o miejsca 5-8 BD --->
2020-04-18 18:30 BD o miejsca 5-8 - o miejsca 5-8 BD --->
2020-04-18 19:30 BD półfinał . - półfinał . BD --->
2020-04-19 15:30 BD 7 miejsce w grupia A - 7 miejsce w grupia B BD --->
2020-04-19 16:30 BD mecz o 9 miejsce - mecz o 9 miejsce BD --->
2020-04-19 17:30 BD mecz o 7 miejsce - mecz o 7 miejsce BD --->
2020-04-19 18:30 BD mecz o 5 miejsce - mecz o 5 miejsce BD --->
2020-04-19 19:30 BD półfinał . - półfinał . BD --->
2020-04-25 17:00 BD mecz o 3 miejsce - mecz o 3 miejsce BD --->
2020-04-25 18:30 BD mecz o 1 miejsce - mecz o 1 miejsce BD --->

Wyniki
2020-02-16 19:30 Zalesie DNA Rzeszów - Żarłacze Rzeszów 85-82 ---> Protokół
2020-02-16 18:00 C-SQUAD Rzeszów - JZK Rzeszów 66-84 ---> Protokół
2020-02-09 20:00 Pominięci w drafcie Stobierna - AVC-System Rzeszów 48-98 ---> Protokół
2020-02-09 19:00 Team Błażowa - Zalesie DNA Rzeszów 46-71 ---> Protokół
2020-02-09 18:00 Dziki Basket Mielec - EuroProjekt Dev. Rzeszów 43-88 ---> Protokół
2020-02-09 17:00 Żarłacze Rzeszów - Old Balls Rzeszów 52-56 ---> Protokół
2020-02-09 16:00 Dziki Basket Mielec - PRO-LIFE Nowa Dęba 52-66 ---> Protokół
2020-02-02 19:30 EuroProjekt Dev. Rzeszów - AVC-System Rzeszów 74-110 ---> Protokół
2020-02-02 18:30 Mrówka Brzozów - Team Błażowa 83-53 ---> Protokół
2020-02-02 17:00 JZK Rzeszów - PRO-LIFE Nowa Dęba 72-70 ---> Protokół
2020-02-02 16:00 Mrówka Brzozów - Thunderbolts Rzeszów 53-51 ---> Protokół
2020-02-02 15:00 C-SQUAD Rzeszów - Pominięci w drafcie Stobierna 61-36 ---> Protokół

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna czę¶ć serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek