PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2019
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
SEZON 2019
PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2018/2019
PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum 35 edycja
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

nazwisko imię wystepy
Ruszel Marek 169
Wapiński Rafał 161
Gicala Andrzej 147
Fruga Marcin 139
Góra Piotr 137
Kwiecień Grzegorz 133
Wójcik Marcin 132
Żyradzki Grzegorz 132
Nowak Bartosz 131
Stanisz Krzysztof 129
Rydz Marek 119
Brud Adrian 116
Frankiewicz Tomasz 113
Jaskier Piotr 112
Skop Szymon 111
Myrda Wojciech 106
Nowak Andrzej 106
Marciak Bartłomiej 104
Skowroński Dawid 103
Solecki Mikołaj 102
Żmudka Maciej 100
Skubisz Michał 97
Sowa Mikołaj 93
Rusin Marcin 92
Suski Tomasz 88
Szlęzak Dariusz 87
Chochoń Marcin 86
Wrona Kamil 84
Godek Daniel 78
Długoń Ernest 77
Leja Piotr 76
Lewkowicz Łukasz 76
Skuza Patryk 76
Wójcik Wiesław 75
Laskowski Grzegorz 72
Żarkowski Tomasz 72
Mikuszewski Rafał 71
Zawrotniak Dawid 70
Kielar Damian 69
Szalka Mateusz 69
Libucha Paweł 67
Wojtan Kacper 67
Smolnicki Zoltan 65
Cudo Krzysztof 64
Malak Roman 64
Osiniak Marek 64
Sobolewski Marek 64
Szombara Sławomir 64
Szwed Wojciech 64
Banyś Krzysztof 63
Dziadosz Mariusz 62
Wajgiel Marcin 62
Wilski Łukasz 61
Indyk Grzegorz 60
Puchalski Marek 60
Sawka Kamil 60
Trzyna Jarosław 60
Nieć Dawid 59
Kosim Filip 58
Orzech Marcin 58
Bać Hubert 57
Bałchan Rafał 57
Dobrowolski Wojciech 57
Nalepa Rafał 57
Tymczak Marcin 57
Bielenda Michał 56
Chmielarz Wojciech 56
Zimon Grzegorz 56
Pado Marek 55
Sapko Edward 55
Szpunar Tomasz 53
Dworak Mateusz 52
Żak Kamil 52
Kocur Piotr 51
Krupa Paweł 51
Marciak Mateusz 51
Marcinowski Damian 50
Świetlik Wojciech 49
Majcher Tomasz 48
Niemirycz Bartosz 48
Wiśniowski Grzegorz 48
Lech Jakub 47
Zając Maciej 47
Banaś Artur 46
Kocój Tomasz 46
Kubiak Krzysztof 46
Maśluk Adam 46
Mendrala Maciej 46
Jakubczyk Sebastian 45
Bator Tomasz 44
Puskarz Mirosław 44
Łagowski Kamil 43
Prokop Cezary 43
Szczepek Bogdan 43
Bazylko Arkadiusz 42
Dydak Grzegorz 42
Kopeć Krystian 42
Pączek Krzysztof 41
Łagowski Dawid 40
Dyka Daniel 38
Górny Tomasz 38
Nikipiło Mateusz 38
Tatara Marcin 38
Woźniak Krystian 38
Jakubczyk Robert 37
Marcinowski Mateusz 37
Miś Dominik 37
Miś Piotr 37
Nalepa Ryszard 37
Rybarski Arkadiusz 37
Żukowski Tomasz 37
Krupa Jakub 36
Sierzchała Paweł 36
Śliwiński Jerzy 36
Droba Grzegorz 35
Kosiba Wojciech 35
Oczoś Waldemar 35
Szurlej Krzysztof 35
Władyka Jarosław 35
Bronhard Mariusz 34
Gawroński Maciej 34
Krzan Krzysztof 34
Kulinowski Ireneusz 34
Przepióra Kacper 33
Motowidlak Marcin 32
Rajchert Marek 32
Cyganik Dariusz 31
Jabłoński Tomasz 31
Ławniczek Piotr 31
Spirała Łukasz 31
Wilk Tomasz 31
Wójcik Łukasz 31
Bester Rafał 30
Górecki Hubert 30
Pyrzak Jacek 30
Zatorski Paweł 30
Antkowiak Daniel 29
Czmyr Dawid 29
Kucher Andrii 29
Kura Grzegorz 29
Sadovuy Alexandro 29
Żulewicz Michał 29
Cichoń Jan 28
Czarnik Jakub 28
Guzmen Łukasz 28
Jaworski Krzysztof 28
Latosek Robert 28
Noworól Filip 28
Pelczar Mateusz 28
Pilecki Łukasz 28
Szymański Artur 28
Abramowicz Marek 27
Kustra Tomasz 27
Maksymowicz Robert 27
Winiarski Krzysztof 27
Kluz Bartosz 26
Larwa Piotr 26
Sowa Grzegorz 26
Dawidko Karol 25
Jakubowski Daniel 25
Klita Krzysztof 25
Kużnik Marcin 25
Salwa Grzegorz 25
Tylutki Tomasz 25
Godek Sebastian 24
Jakubowski Dominik 24
Kijowski Dawid 24
Szufnarowski Damian 24
Kamiński Sebastian 23
Noga Radosław 23
Puławski Łukasz 23
Rodkiewicz Dominik 23
Solarski Michał 23
Żółtański Zdzisław 23
Fic Damian 22
Lenik Paweł 22
Macedoński Maciej 22
Rybak Tomasz 22
Szpanelewski Marcin 22
Tabaka Tomasz 22
Warzocha Arkadiusz 22
Witowski Wojciech 22
Masalski Mateusz 21
Noworól Maciej 21
Piekarz Marcin 21
Serafin Arkadiusz 21
Sowa Piotr 21
Szaro Marcin 21
Błachut Maciej 20
Kłosowski Łukasz 20
Oleszko Dominik 20
Skiba Mateusz 20
Świątek Dawid 20
Tabaka Paweł 20
Woźny Marcin 20
Brzozowski Piotr 19
Fitał Maciej 19
Marut Wojciech 19
Oleszek Mateusz 19
Trzciński Krzysztof 19
Bujniewicz Marcin 18
Gorczyca Krzysztof 18
Jakim Krzysztof 18
Jeszkie Piotr 18
Konopka Przemysław 18
Kozioł Jacek 18
Krok Konrad 18
Mazur Krzysztof 18
Orzech Piotr 18
Rudek Maciej 18
Suliga Mateusz 18
Bąk Mateusz 17
Doliński Zbigniew 17
Łaba Bartosz 17
Magnowski Jakub 17
Marcinowski Maciej 17
Pietraszek Kamil 17
Sarna Mateusz 17
Słowik Patryk 17
Szybisty Michał 17
Szymański Marcin 17
Tacikiewicz Łukasz 17
Drymajło Michał 16
Gibała Jakub 16
Gutowski Jarosław 16
Piotrowski Hubert 16
Simonowicz Łukasz 16
Bielak Ryszard 15
Kurek Konrad 15
Siwiec Andrzej 15
Szombara Joanna 15
Tomkowicz Bartosz 15
Biela Sebastian 14
Fiejdasz Jakub 14
Kuźniar Piotr 14
Osikowicz Mateusz 14
Piasecki Tomasz 14
Raczyk Andrzej 14
Romanowski Filip 14
Sobek Dariusz 14
Sperling Szymon 14
Więcek Grzegorz 14
Włodyka Tadeusz 14
Wójcik Marcin 14
Czyrek Adrian 13
Gibała Łukasz 13
Has Dariusz 13
Jaworski Paweł 13
Kaltenberg Maciej 13
Koba Łukasz 13
Kuraś Adrian 13
Popielański Michał 13
Przyszlak Rafał 13
Skubisz Bartłomiej 13
Szubart Jakub 13
Ulman Wiesław 13
Fafuła Dominik 12
Jabłonowski Robert 12
Kostka Damian 12
Krypel Tomasz 12
Podleśny Miłosz 12
Przysada Wojciech 12
Rajkowski Rafał 12
Rzucidło Damian 12
Sobolewski Tomasz 12
Szaliński Krzysztof 12
Szumełda Paweł 12
Utnicki Artur 12
Wyskiel Kamil 12
Dąbrowski Witold 11
Gierlach Łukasz 11
Jurasz Grzegorz 11
Kawa Piotr 11
Kawuza Jakub 11
Łagowski Dawid 11
Luty Przemysław 11
Masytskyi Volodymyr 11
Olejarz Andrzej 11
Rybak Tomasz 11
Urbanek Mirosław 11
Warbier Wojciech 11
Bać Wojciech 10
Baran Maciej 10
Brzozowski Witold 10
Buszta Patryk 10
Chodziński Piotr 10
Długoń Dawid 10
Kaczor Patryk 10
Michalczyk Mariusz 10
Michalski Marcin 10
Pelc Łukasz 10
Rembisz Michał 10
Szwarczak Jacek 10
Toczek Bartłomiej 10
Błaż Łukasz 9
Dykiel Arkadiusz 9
Flak Adrian 9
Futyma Kamil 9
Gaweł Olaf 9
Górski Grzegorz 9
Harsze Damian 9
Jawor Paweł 9
Krach Dariusz 9
Osińko Damian 9
Pliś Bogdan 9
Samolej Marcin 9
Sobaś Maciej 9
Wołk Bartosz 9
Zinterstein Ludger 9
Błażowska Joanna 8
Czapor Piotr 8
Dąbrowski Mirosław 8
Głowiak Marcin 8
Gomułka Dariusz 8
Halik Janusz 8
Hałka Dominik 8
Kania Artur 8
Kielar Radosław 8
Kostur Łukasz 8
Krzysiak Łukasz 8
Lasko Filip 8
Olbrycht Kamil 8
Paśniczek Jarosław 8
Piziurny Bartosz 8
Rydz Robert 8
Wolski Piotr 8
Zbyszyński Adrian 8
Ataman Maciej 7
Baran Marcin 7
Bednarski Wiktor 7
Cag Dominik 7
Chachura Michał 7
Chałubiński Mikołaj 7
Czerwiak Marek 7
Dobrzański Paweł 7
Domiszewski Mateusz 7
Drożański Marek 7
Fafuła Tomasz 7
Federkiewicz Paweł 7
Inglot Wojciech 7
Irzyk Karol 7
Kilian Maciej 7
Kuzio Mateusz 7
Lipiński Grzegorz 7
Łoboda Paweł 7
Łosiniecki Paweł 7
Maliszewski Przemysław 7
Marcinik Katarzyna 7
Masłyk Łukasz 7
Mazur Łukasz 7
Morawski Kamil 7
Pado Daniel 7
Pawlik Maciej 7
Penar Wojciech 7
Pikor Jerzy 7
Puchała Sylwester 7
Radzyniak Piotr 7
Sajnóg Marcin 7
Słyś Piotr 7
Sroka Marcin 7
Warchoł Krzysztof 7
Wąsowicz Dariusz 7
Bolanowski Rafał 6
Chlewica Jakub 6
Darowski Grzegorz 6
Dedio Robert 6
Dziwulski Krzysztof 6
Gagat Przemysław 6
Giża Michał 6
Ilnicki Mateusz 6
Konieczny Michał 6
Kuta Jacek 6
Mach Wioleta 6
Madura Michał 6
Murias Jakub 6
Niedzielski Paweł 6
Olbrycht Marcin 6
Pacuła Augustyn 6
Piskorz Kamil 6
Przyszlak Oskar 6
Rajchert Paweł 6
Rusin Bogdan 6
Ryniak Michał 6
Rząsa Piotr 6
Semyk Dima 6
Słysz Jakub 6
Śmietana Adam 6
Stryczek Wojciech 6
Szpyrka Jaromir 6
Szydełko Mariusz 6
Tobiasz Piotr 6
Zając Mariusz 6
Zięba Maciej 6
Berkowicz Andrzej 5
Bołba Marcin 5
Chmura Wojciech 5
Chmura Wojciech 5
Cisowski Piotr 5
Dąbrowski Jakub 5
Drąg Tomasz 5
Gajewski Dariusz 5
Głowacki Tomasz 5
Hanf Norbert 5
Jabłoński Tomasz 5
Jasiński Piotr 5
Kędzior Paweł 5
Kiec Michał 5
Kolbusz Konrad 5
Krupa Bartosz 5
Kustra Dawid 5
Kyc Tobiasz 5
Mager Bartosz 5
Piekarz Jarosław 5
Radoń Wiktor 5
Sikora Bartłomiej 5
Smyła Sebastian 5
Styś Marek 5
Surowaniec Tomasz 5
Szkutnik Konrad 5
Tokarz Michał 5
Wąsacz Tomasz 5
Włodarczyk Wojciech 5
Zając Jan 5
Żak Kamil 5
Zaliński Karol 5
Basara Sebastian 4
Bazan Mirosław 4
Berkesz Rafał 4
Bieńczak Piotr 4
Bogusz Jakub 4
Broda Tomasz 4
Derenowski Daniel 4
Dołęga Krzysztof 4
Grzyb Adrian 4
Hus Daniel 4
Kamieniecki Konrad 4
Kasprzak Daniel 4
Kochman Piotr 4
Kotowicz Arkadiusz 4
Krupa Krzysztof 4
Kusiak Maks 4
Kustra Dariusz 4
Lasek Lucjan 4
Makara Rafał 4
Matwij Rafał 4
Mazur Artur 4
Mendoń Łukasz 4
Misiołek Jakub 4
Nabożny Maciej 4
Nowakowski Michał 4
Nowakowski Tomasz 4
Ogórek Konrad 4
Piejko Artur 4
Piotrowski Konrad 4
Pociask Karol 4
Raszka Karol 4
Rękas Piotr 4
Salamon Mateusz 4
Suliba Kamil 4
Szaro Dariusz 4
Szczepek Mariusz 4
Szurlej Mikołaj 4
Turek Marek 4
Winiarski Witold 4
Wiśniowska Alicja 4
Woźniak Krzysztof 4
Zarzycki Tomasz 4
Bąba Marek 3
Bajorski Jakub 3
Biernacki Piotr 3
Błądziński Filip 3
Brud Magdalena 3
Czerwonka Bartosz 3
Drożdż Witold 3
Dziadosz Piotr 3
Flaga Mariusz 3
Futyma Maciej 3
Grabiec Max 3
Huts Borys 3
Janus Bartłomiej 3
Kaczmarski Mikołaj 3
Kamiński Piotr 3
Kopecki Robert 3
Kubik Maciej 3
Kurek Remigiusz 3
Lis Maciej 3
Maciejewski Michał 3
Malko Tomasz 3
Marek Tomasz 3
Momot Sławomir 3
Nalepa Maciej 3
Pilch Karol 3
Początek Andrzej 3
Pukała Paweł 3
Rząsa Paweł 3
Sobczyk Łukasz 3
Sobocki Jakub 3
Sołtykiewicz Kamil 3
Szaro Bartłomiej 3
Szpunar Jacek 3
Szydełko Jarosław 3
Urmański Jan 3
Volkov Artemii 3
Walas Damian 3
Walczak Sebastian 3
Wdowiak Wojciech 3
Wołkowicz Radosław 3
Ziobro Paweł 3
Zmitrowicz Bogdan 3
Armata Tomasz 2
Bańka Tomasz 2
Białas Bartłomiej 2
Brzychc Tomasz 2
Celarek Michael 2
Celarek Victor 2
Drużkowski Artur 2
Fołta Dawid 2
Gałkowski Paweł 2
Hućko Patryk 2
Jurjewicz Łukasz 2
Kapuściński Adrian 2
Karapetyan Adam 2
Karkut Tomasz 2
Kawa Mateusz 2
Kędra Bartłomiej 2
Kolbusz Robert 2
Kolisnyk Roman 2
Krawiec Daniel 2
Kruła Tomasz 2
Kupiec Konrad 2
Łępa Marcin 2
Mierzejewski Adam 2
Mierzwa Michał 2
Nabielec Łukasz 2
Opaliński Miłosz 2
Pierożak Kacper 2
Pietranowicz Daniel 2
Pondo Konrad 2
Rajchel Krzysztof 2
Serwatka Hubert 2
Ślęzak Jakub 2
Smycz Łukasz 2
Szczepański Tomasz 2
Szubart Piotr 2
Toczek Wojciech 2
Turoń Kacper 2
Węgrzyn Mariusz 2
Zajdel Piotr 2
Zastkowski Arkadiusz 1
Futyma Piotr 1
Balawender Jacek 1
Bober Mateusz 1
Bosak Sławomir 1
Brożyna Andrzej 1
Cieślik Łukasz 1
Czarnik Mateusz 1
Czarnik Wojciech 1
Dobek Maksymilian 1
Dygdon Jacek 1
Fiejdasz Tomasz 1
Gibała Kamil 1
Gósz Sebastian 1
Heymann Sebastian 1
Jachna Piotr 1
Jakubczyk Mateusz 1
Jaśkiewicz Michał 1
Jeziorski Mirosław 1
Jureczko Piotr 1
Kaczmarski Kamil 1
Kalinka Borys 1
Kamiński Robert 1
Karnas Mateusz 1
Kowalczyk Jan 1
Kulon Wojciech 1
Kutyła Aleksander 1
Lewandowski Artur 1
Lorenc Jakub 1
Markowski Dan 1
Matoga Maciej 1
Michalik Grzegorz 1
Morawski Tomasz 1
Mróź Łukasz 1
Myrda Łukasz 1
Olejarczyk Krystian 1
Ostrowski Paweł 1
Pacuła Łukasz 1
Piechota Maciej 1
Pilch Jerzy 1
Piotrowski Damian 1
Piskorz Dawid 1
Płatek Mateusz 1
Pondo Piotr 1
Pruś Jakub 1
Puch Gabriel 1
Rela Paweł 1
Salamon Sebastian 1
Sawczuk Paweł 1
Selwa Dawid 1
Smela Krzysztof 1
Sobolewski Jakub 1
Spaliński Dawid 1
Stec Michał 1
Tokarz Krzysztof 1
Wąsacz Wojciech 1
Zieliński Piotr 1
Znamirowski Mateusz 1
Żurek Marcin 1

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek