PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2019/2020
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Winiarski Krzysztof (Ziaja Rzeszów) 106
Dobrowolski Wojciech (Extrans Sędziszów Młp.) 100
Kielar Damian (Extrans Sędziszów Młp.) 78
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 70
Rusin Marcin (Ziaja Rzeszów) 59
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 52
Maksymowicz Robert (Sandeco Rzeszów) 51
Brud Adrian (Sandeco Rzeszów) 45
Góra Piotr (GOSIR Frysztak) 41
Mikuszewski Rafał (GOSIR Frysztak) 39
Dworak Mateusz (Sandeco Rzeszów) 38
Warzocha Arkadiusz (Sandeco Rzeszów) 38
Cudo Krzysztof (Extrans Sędziszów Młp.) 35
Nieć Dawid (Ziaja Rzeszów) 34
Suski Tomasz (Extrans Sędziszów Młp.) 33
Skop Szymon (Ziaja Rzeszów) 32
Wójcik Marcin (Sandeco Rzeszów) 32
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 32
Dziadosz Mariusz (Ziaja Rzeszów) 28
Wapiński Rafał (Sandeco Rzeszów) 28
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 25
Górecki Hubert (Extrans Sędziszów Młp.) 23
Fruga Marcin (Ziaja Rzeszów) 22
Nowak Bartosz (Extrans Sędziszów Młp.) 21
Myrda Wojciech (Sandeco Rzeszów) 18
Godek Daniel (GOSIR Frysztak) 15
Malak Roman (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 14
Szombara Sławomir (GOSIR Frysztak) 13
Solarski Michał (GOSIR Frysztak) 11
Żarkowski Tomasz (Sandeco Rzeszów) 11
Szufnarowski Damian (GOSIR Frysztak) 10
Żmudka Maciej (Ziaja Rzeszów) 10
Skuza Patryk (Ziaja Rzeszów) 8
Trzciński Krzysztof (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 8
Dziadosz Mariusz (GOSIR Frysztak) 7
Szlęzak Dariusz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 6
Godek Sebastian (GOSIR Frysztak) 5
Laskowski Grzegorz (Ziaja Rzeszów) 5
Prokop Cezary (Sandeco Rzeszów) 5
Bronhard Mariusz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Pado Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Żulewicz Michał (GOSIR Frysztak) 4
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 3
Piekarz Marcin (Extrans Sędziszów Młp.) 3
Romanowski Filip (Sandeco Rzeszów) 3
Stanisz Krzysztof (Extrans Sędziszów Młp.) 3
Szombara Joanna (GOSIR Frysztak) 3
Wilski Łukasz (GOSIR Frysztak) 3

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek