PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018/2019
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
SEZON 2018/2019
PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Archiwum 35 edycja
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Skop Szymon (Ziaja Rzeszów) 178
Biela Sebastian (Akademia Rzeszów) 119
Osiniak Marek (Res-Drob Rzeszów) 105
Frankiewicz Tomasz (No Raczej Rzeszów) 86
Kielar Damian (Mops Team Rzeszów) 80
Sowa Mikołaj (Mops Team Rzeszów) 57
Dziadosz Mariusz (Ravens Frysztak) 56
Żmudka Maciej (Ziaja Rzeszów) 56
Myrda Wojciech (Res-Drob Rzeszów) 54
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 54
Szalka Mateusz (Ziaja Rzeszów) 50
Góra Piotr (Ravens Frysztak) 49
Doliński Zbigniew (Mops Team Rzeszów) 46
Nowak Bartosz (Mops Team Rzeszów) 46
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 46
Dworak Mateusz (Akademia Rzeszów) 39
Kosim Filip (Res-Drob Rzeszów) 35
Sapko Edward (Akademia Rzeszów) 35
Brud Adrian (Mops Team Rzeszów) 34
Orzech Marcin (No Raczej Rzeszów) 33
Rusin Marcin (Ziaja Rzeszów) 33
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 33
Michalski Marcin (Res-Drob Rzeszów) 30
Suski Tomasz (Mops Team Rzeszów) 30
Prokop Cezary (Akademia Rzeszów) 29
Wapiński Rafał (Akademia Rzeszów) 29
Krypel Tomasz (Res-Drob Rzeszów) 28
Wilski Łukasz (Akademia Rzeszów) 26
Laskowski Grzegorz (Ziaja Rzeszów) 25
Dobrowolski Wojciech (Mops Team Rzeszów) 24
Żarkowski Tomasz (Akademia Rzeszów) 23
Górecki Hubert (No Raczej Rzeszów) 20
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 20
Leja Piotr (No Raczej Rzeszów) 20
Bazylko Arkadiusz (No Raczej Rzeszów) 18
Cyganik Dariusz (No Raczej Rzeszów) 18
Klita Krzysztof (Res-Drob Rzeszów) 16
Nieć Dawid (Ziaja Rzeszów) 15
Pączek Krzysztof (No Raczej Rzeszów) 15
Stanisz Krzysztof (Mops Team Rzeszów) 15
Wajgiel Marcin (No Raczej Rzeszów) 15
Mikuszewski Rafał (Ravens Frysztak) 14
Szombara Sławomir (Ravens Frysztak) 13
Wojtan Kacper (No Raczej Rzeszów) 13
Szpyrka Jaromir (Res-Drob Rzeszów) 12
Godek Daniel (Ravens Frysztak) 11
Świetlik Wojciech (Ziaja Rzeszów) 11
Tomkowicz Bartosz (Ravens Frysztak) 11
Banyś Krzysztof (Akademia Rzeszów) 10
Raczyk Andrzej (Trampy Łańcut) 9
Skubisz Michał (Trampy Łańcut) 9
Maksymowicz Robert (Res-Drob Rzeszów) 8
Szydełko Jarosław (Res-Drob Rzeszów) 8
Wiśniowski Grzegorz (Ziaja Rzeszów) 8
Bronhard Mariusz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 7
Inglot Wojciech (Trampy Łańcut) 7
Nikipiło Mateusz (Akademia Rzeszów) 7
Nowak Andrzej (Mops Team Rzeszów) 7
Styś Marek (Trampy Łańcut) 6
Suliba Kamil (Trampy Łańcut) 6
Bąk Mateusz (Trampy Łańcut) 5
Wrona Kamil (Ravens Frysztak) 4
Fruga Marcin (Ziaja Rzeszów) 3
Lewkowicz Łukasz (No Raczej Rzeszów) 3
Rybarski Arkadiusz (No Raczej Rzeszów) 3
Skowroński Dawid (Trampy Łańcut) 3
Szlęzak Dariusz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 3
Szurlej Krzysztof (Res-Drob Rzeszów) 3
Skuza Patryk (Ziaja Rzeszów) 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek