PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020/2021
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
27 sezon 2021/2022
48 edycja PLAK 2021/2022
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
Archiwum
26 sezon 2020/2021
47 edycja PLAK 2020/2021
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A - aktualna
Tabela B - aktualna
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Tabela A - archiwalna
Tabela B - aechiwalna
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 65
Kamiński Sebastian (PSB Mrówka JT-Team Brzozów) 45
Godek Sebastian (Thunderbolts Rzeszów) 44
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 44
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 29
Nalepa Rafał (BudiMar Nowa Dęba) 25
Pyrzak Jacek (Old Balls Rzeszów) 19
Libucha Paweł (Old Balls Rzeszów) 15
Przepióra Kacper (BudiMar Nowa Dęba) 14
Woźniak Krystian (BudiMar Nowa Dęba) 14
Banyś Krzysztof (AVC-System Rzeszów) 13
Dworak Mateusz (AVC-System Rzeszów) 13
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 13
Frankiewicz Tomasz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 12
Kocur Piotr (Thunderbolts Rzeszów) 12
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 12
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 12
Steczkowski Michał (C-SQUAD Rzeszów) 10
Chochoń Marcin (Żarłacze Rzeszów) 9
Fafuła Dominik (PSB Mrówka JT-Team Brzozów) 9
Łosiniecki Piotr (BudiMar Nowa Dęba) 9
Osiniak Marek (PSB Mrówka JT-Team Brzozów) 9
Puławski Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 9
Salwa Grzegorz (PSB Mrówka JT-Team Brzozów) 9
Góra Piotr (Old Balls Rzeszów) 8
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 8
Wapiński Rafał (AVC-System Rzeszów) 8
Bator Tomasz (Old Balls Rzeszów) 7
Gutowski Jarosław (Old Balls Rzeszów) 7
Wiech Kamil (C-SQUAD Rzeszów) 7
Sawka Kamil (C-SQUAD Rzeszów) 6
Tittinger Tomasz (Old Balls Rzeszów) 6
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 5
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 5
Głowacki Tomasz (PSB Mrówka JT-Team Brzozów) 5
Sajnóg Marcin (Thunderbolts Rzeszów) 5
Serafin Arkadiusz (BudiMar Nowa Dęba) 5
Tatara Marcin (BudiMar Nowa Dęba) 5
Wrona Kamil (Thunderbolts Rzeszów) 5
Fruga Marcin (Old Balls Rzeszów) 4
Ginalski Mateusz (PSB Mrówka JT-Team Brzozów) 4
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD Rzeszów) 4
Kolisnyk Roman (C-SQUAD Rzeszów) 4
Majcher Tomasz (Żarłacze Rzeszów) 4
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Szydełko Marcin (BudiMar Nowa Dęba) 4
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Jabłoński Tomasz (Żarłacze Rzeszów) 3
Sopel Filip (C-SQUAD Rzeszów) 3
Wołk Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 3
Zacios Gabriel (C-SQUAD Rzeszów) 3
Żulewicz Michał (Thunderbolts Rzeszów) 3
Łyko Krzysztof (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Murjas Szczepan (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Noworól Filip (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek