PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020/2021
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
27 sezon 2021/2022
48 edycja PLAK 2021/2022
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
Archiwum
26 sezon 2020/2021
47 edycja PLAK 2020/2021
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A - aktualna
Tabela B - aktualna
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Tabela A - archiwalna
Tabela B - aechiwalna
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Kamiński Sebastian (Mrówka JT-Team Brzozów) 145
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 87
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 85
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 85
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 84
Popielański Michał (JZK Rzeszów) 68
Serafin Arkadiusz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 54
Libucha Paweł (JZK Rzeszów) 53
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 53
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 51
Sajnóg Marcin (Thunderbolts Rzeszów) 49
Banyś Krzysztof (AVC-System Rzeszów) 48
Kijowski Dawid (JZK Rzeszów) 48
Szydełko Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 47
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 46
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 42
Sowa Grzegorz (JZK Rzeszów) 38
Fafuła Dominik (Mrówka JT-Team Brzozów) 37
Kocur Piotr (Thunderbolts Rzeszów) 33
Osiniak Marek (Mrówka JT-Team Brzozów) 33
Wrona Kamil (Thunderbolts Rzeszów) 32
Miczek Marcin (Mrówka JT-Team Brzozów) 31
Fronczyk Michał (Zalesie DNA Rzeszów) 30
Salwa Grzegorz (Mrówka JT-Team Brzozów) 30
Godek Sebastian (Thunderbolts Rzeszów) 29
Tatara Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 28
Dworak Mateusz (AVC-System Rzeszów) 26
Przepióra Kacper (PRO-LIFE Nowa Dęba) 26
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 26
Kielar Damian (AVC-System Rzeszów) 25
Nalepa Rafał (PRO-LIFE Nowa Dęba) 25
Derenowski Daniel (Mrówka JT-Team Brzozów) 24
Chochoń Marcin (Żarłacze Rzeszów) 23
Nakwasiński Bartosz (JZK Rzeszów) 21
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 21
Bielenda Michał (Żarłacze Rzeszów) 20
Krupa Hubert (Zalesie DNA Rzeszów) 20
Kucher Andrii (Żarłacze Rzeszów) 20
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 20
Steczkowski Michał (C-SQUAD Rzeszów) 20
Przysada Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 19
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 18
Wołk Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 18
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 18
Łosiniecki Piotr (PRO-LIFE Nowa Dęba) 17
Szczepek Bogusław (Mrówka JT-Team Brzozów) 17
Woźniak Krystian (PRO-LIFE Nowa Dęba) 17
Frankiewicz Tomasz (JZK Rzeszów) 16
Jaskier Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 16
Volkov Artemii (C-SQUAD Rzeszów) 16
Winiarski Krzysztof (JZK Rzeszów) 16
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD Rzeszów) 15
Sobocki Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 15
Wapiński Rafał (AVC-System Rzeszów) 15
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 14
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 13
Łyko Krzysztof (Pominięci w drafcie Stobierna) 11
Rospond Jakub (Mrówka JT-Team Brzozów) 11
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 10
Folwarczny Tomasz (C-SQUAD Rzeszów) 10
Piasecki Tomasz (Zalesie DNA Rzeszów) 10
Skowroński Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 10
Wilczewski Tomasz (JZK Rzeszów) 10
Głowacki Tomasz (Mrówka JT-Team Brzozów) 9
Guzior Hubert (Żarłacze Rzeszów) 9
Janda Piotr (JZK Rzeszów) 9
Łaba Bartosz (Żarłacze Rzeszów) 9
Puławski Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 9
Wiech Kamil (C-SQUAD Rzeszów) 9
Władyka Jarosław (C-SQUAD Rzeszów) 9
Wojtan Kacper (JZK Rzeszów) 9
Krupa Jakub (AVC-System Rzeszów) 8
Łopatowski Jacek (JZK Rzeszów) 8
Kocój Tomasz (AVC-System Rzeszów) 7
Jakubczyk Sebastian (Mrówka JT-Team Brzozów) 6
Łagowski Kamil (Zalesie DNA Rzeszów) 6
Wiech Bartłomiej (Pominięci w drafcie Stobierna) 6
Jarosz Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Sawka Kamil (C-SQUAD Rzeszów) 5
Trojan Jarosław (Mrówka JT-Team Brzozów) 5
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Kopeć Krystian (AVC-System Rzeszów) 4
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Lewkowicz Łukasz (JZK Rzeszów) 4
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Nabielec Łukasz (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Szalacha Tomasz (Pominięci w drafcie Stobierna) 4
Szufnarowski Damian (Thunderbolts Rzeszów) 4
Wolski Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE Nowa Dęba) 4
Chałubiński Mikołaj (C-SQUAD Rzeszów) 3
Kolisnyk Roman (C-SQUAD Rzeszów) 3
Murjas Szczepan (Pominięci w drafcie Stobierna) 3
Piszcz Hubert (JZK Rzeszów) 3
Augustyn Marcin (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Dojnik Marcin (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Droba Grzegorz (Zalesie DNA Rzeszów) 2
Fitał Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 2
Jadam Bartosz (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Kalandyk Dawid (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Skrzekut Michał (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Smoleń Tomasz (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Stawarz Michał (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Waśko Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 2
Łapa Arkadiusz (Pominięci w drafcie Stobierna) 1
Majcher Tomasz (Żarłacze Rzeszów) 1

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek