PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020/2021
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
26 sezon 2020/2021
47 edycja PLAK 2020/2021
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
Archiwum
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A - aktualna
Tabela B - aktualna
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Tabela A - archiwalna
Tabela B - aechiwalna
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Kamiński Sebastian (Mrówka JT-Team Brzozów) 109
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 74
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 74
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 65
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 47
Kijowski Dawid (JZK Rzeszów) 44
Libucha Paweł (JZK Rzeszów) 42
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 40
Wrona Kamil (Thunderbolts Rzeszów) 32
Fronczyk Michał (Zalesie DNA Rzeszów) 30
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 30
Fafuła Dominik (Mrówka JT-Team Brzozów) 25
Miczek Marcin (Mrówka JT-Team Brzozów) 25
Sowa Grzegorz (JZK Rzeszów) 25
Derenowski Daniel (Mrówka JT-Team Brzozów) 24
Krupa Hubert (Zalesie DNA Rzeszów) 20
Serafin Arkadiusz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 19
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 18
Osiniak Marek (Mrówka JT-Team Brzozów) 17
Bielenda Michał (Żarłacze Rzeszów) 16
Sobocki Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 15
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 15
Kucher Andrii (Żarłacze Rzeszów) 14
Nakwasiński Bartosz (JZK Rzeszów) 14
Chochoń Marcin (Żarłacze Rzeszów) 13
Kocur Piotr (Thunderbolts Rzeszów) 13
Popielański Michał (JZK Rzeszów) 13
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 13
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 13
Steczkowski Michał (C-SQUAD Rzeszów) 13
Volkov Artemii (C-SQUAD Rzeszów) 13
Salwa Grzegorz (Mrówka JT-Team Brzozów) 12
Banyś Krzysztof (AVC-System Rzeszów) 11
Kielar Damian (AVC-System Rzeszów) 11
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 11
Woźniak Krystian (PRO-LIFE Nowa Dęba) 11
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 10
Folwarczny Tomasz (C-SQUAD Rzeszów) 10
Frankiewicz Tomasz (JZK Rzeszów) 10
Łosiniecki Piotr (PRO-LIFE Nowa Dęba) 10
Nalepa Rafał (PRO-LIFE Nowa Dęba) 10
Przysada Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 10
Skowroński Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 10
Tatara Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 10
Wilczewski Tomasz (JZK Rzeszów) 10
Winiarski Krzysztof (JZK Rzeszów) 10
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 9
Głowacki Tomasz (Mrówka JT-Team Brzozów) 9
Godek Sebastian (Thunderbolts Rzeszów) 9
Guzior Hubert (Żarłacze Rzeszów) 9
Janda Piotr (JZK Rzeszów) 9
Łaba Bartosz (Żarłacze Rzeszów) 9
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 9
Rospond Jakub (Mrówka JT-Team Brzozów) 9
Sajnóg Marcin (Thunderbolts Rzeszów) 9
Władyka Jarosław (C-SQUAD Rzeszów) 9
Krupa Jakub (AVC-System Rzeszów) 8
Łopatowski Jacek (JZK Rzeszów) 8
Jaskier Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 7
Kocój Tomasz (AVC-System Rzeszów) 7
Łyko Krzysztof (Pominięci w drafcie Stobierna) 7
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 7
Szczepek Bogusław (Mrówka JT-Team Brzozów) 7
Wołk Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 6
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Jarosz Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Piasecki Tomasz (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Wojtan Kacper (JZK Rzeszów) 5
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Jakubczyk Sebastian (Mrówka JT-Team Brzozów) 4
Kopeć Krystian (AVC-System Rzeszów) 4
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Nabielec Łukasz (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Puławski Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 4
Szufnarowski Damian (Thunderbolts Rzeszów) 4
Szydełko Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 4
Wolski Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Chałubiński Mikołaj (C-SQUAD Rzeszów) 3
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD Rzeszów) 3
Piszcz Hubert (JZK Rzeszów) 3
Wapiński Rafał (AVC-System Rzeszów) 3
Wiech Bartłomiej (Pominięci w drafcie Stobierna) 3
Augustyn Marcin (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Droba Grzegorz (Zalesie DNA Rzeszów) 2
Fitał Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 2
Jadam Bartosz (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Kalandyk Dawid (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Łagowski Kamil (Zalesie DNA Rzeszów) 2
Murjas Szczepan (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Smoleń Tomasz (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Stawarz Michał (Pominięci w drafcie Stobierna) 2
Waśko Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 2
Łapa Arkadiusz (Pominięci w drafcie Stobierna) 1

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek