PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020/2021
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
27 sezon 2021/2022
48 edycja PLAK 2021/2022
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
Archiwum
26 sezon 2020/2021
47 edycja PLAK 2020/2021
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A - aktualna
Tabela B - aktualna
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Tabela A - archiwalna
Tabela B - aechiwalna
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

nazwisko imię punkty rzuty za 3 rzuty za 2 rzuty za 1
Kamiński Sebastian (Mrówka JT-Team) 227 30 50 37 z 45
Żmudka Maciej (AVC-System) 192 45 26 5 z 5
Miś Piotr (EuroProjekt Dev.) 188 2 80 22 z 34
Banyś Krzysztof (AVC-System) 183 23 40 34 z 53
Guzmen Łukasz (Żarłacze) 175 26 39 19 z 44
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev.) 165 0 75 15 z 22
Marcinowski Damian (Zalesie DNA) 162 13 52 19 z 34
Libucha Paweł (JZK) 153 0 69 15 z 39
Serafin Arkadiusz (PRO-LIFE) 144 20 33 18 z 23
Kijowski Dawid (JZK) 132 21 29 11 z 20
Popielański Michał (JZK) 129 11 43 10 z 15
Sowa Mikołaj (AVC-System) 129 6 47 17 z 25
Sajnóg Marcin (Thunderbolts) 122 15 33 11 z 24
Godek Sebastian (Thunderbolts) 119 25 15 14 z 18
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts) 114 13 26 23 z 29
Fafuła Dominik (Mrówka JT-Team) 112 2 45 16 z 21
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE) 106 4 45 4 z 8
Kocur Piotr (Thunderbolts) 101 3 39 14 z 30
Nalepa Rafał (PRO-LIFE) 101 0 45 11 z 18
Woźniak Krystian (PRO-LIFE) 97 16 23 3 z 7
Tatara Marcin (PRO-LIFE) 97 0 38 21 z 42
Wapiński Rafał (AVC-System) 95 7 31 12 z 23
Przepióra Kacper (PRO-LIFE) 94 11 25 11 z 23
Szydełko Marcin (PRO-LIFE) 93 14 24 3 z 12
Sowa Grzegorz (JZK) 90 0 38 14 z 25
Skop Szymon (AVC-System) 87 15 15 12 z 17
Osiniak Marek (Mrówka JT-Team) 86 6 27 14 z 30
Frankiewicz Tomasz (JZK) 85 15 13 14 z 21
Steczkowski Michał (C-SQUAD) 85 12 24 1 z 2
Kielar Damian (AVC-System) 82 8 26 6 z 9
Łosiniecki Piotr (PRO-LIFE) 81 2 35 5 z 10
Chochoń Marcin (Żarłacze) 81 0 37 7 z 21
Bałchan Rafał (Żarłacze) 80 0 39 2 z 7
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD) 78 3 32 5 z 9
Volkov Artemii (C-SQUAD) 78 3 24 21 z 35
Dworak Mateusz (AVC-System) 70 0 34 2 z 5
Łyko Krzysztof (Pominięci w drafcie) 68 0 31 6 z 12
Salwa Grzegorz (Mrówka JT-Team) 67 13 13 2 z 8
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev.) 67 10 12 13 z 22
Jaskier Piotr (C-SQUAD) 66 5 22 7 z 14
Brud Adrian (AVC-System) 65 19 3 2 z 5
Kucher Andrii (Żarłacze) 65 6 22 3 z 9
Wołk Bartłomiej (Thunderbolts) 65 5 23 4 z 10
Miczek Marcin (Mrówka JT-Team) 65 2 27 5 z 16
Nakwasiński Bartosz (JZK) 63 0 29 5 z 9
Winiarski Krzysztof (JZK) 62 7 13 15 z 20
Szczepek Bogusław (Mrówka JT-Team) 60 4 21 6 z 8
Bielenda Michał (Żarłacze) 60 1 24 9 z 16
Derenowski Daniel (Mrówka JT-Team) 58 5 20 3 z 8
Fronczyk Michał (Zalesie DNA) 53 2 20 7 z 8
Rydz Marek (EuroProjekt Dev.) 52 1 18 13 z 26
Wrona Kamil (Thunderbolts) 52 0 25 2 z 11
Krupa Jakub (AVC-System) 49 4 15 7 z 8
Sobocki Jakub (Zalesie DNA) 49 1 22 2 z 5
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 48 9 5 11 z 16
Krupa Hubert (Zalesie DNA) 48 3 15 9 z 19
Kocój Tomasz (AVC-System) 47 1 20 4 z 6
Wiech Kamil (C-SQUAD) 46 10 8 0 z 2
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE) 46 9 7 5 z 8
Rospond Jakub (Mrówka JT-Team) 42 4 15 0 z 1
Sadovuy Alexandro (Żarłacze) 41 5 12 2 z 10
Wilczewski Tomasz (JZK) 40 6 9 4 z 4
Jakubczyk Sebastian (Mrówka JT-Team) 39 0 19 1 z 2
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA) 38 9 4 3 z 3
Wiech Bartłomiej (Pominięci w drafcie) 38 0 18 2 z 6
Wojtan Kacper (JZK) 37 1 16 2 z 5
Puławski Łukasz (Żarłacze) 35 7 6 2 z 7
Władyka Jarosław (C-SQUAD) 35 6 8 1 z 4
Trojan Jarosław (Mrówka JT-Team) 34 1 15 1 z 2
Głowacki Tomasz (Mrówka JT-Team) 32 1 12 5 z 8
Skowroński Dawid (C-SQUAD) 29 0 10 9 z 14
Guzior Hubert (Żarłacze) 28 2 10 2 z 3
Łagowski Kamil (Zalesie DNA) 27 2 10 1 z 3
Piszcz Hubert (JZK) 27 2 9 3 z 9
Łopatowski Jacek (JZK) 27 1 9 6 z 6
Majcher Tomasz (Żarłacze) 24 0 10 4 z 11
Przysada Wojciech (Zalesie DNA) 23 3 7 0 z 6
Folwarczny Tomasz (C-SQUAD) 23 2 7 3 z 4
Lewkowicz Łukasz (JZK) 22 1 9 1 z 2
Stawarz Michał (Pominięci w drafcie) 21 1 8 2 z 5
Augustyn Marcin (Pominięci w drafcie) 21 0 10 1 z 6
Dojnik Marcin (Pominięci w drafcie) 20 1 8 1 z 4
Murjas Szczepan (Pominięci w drafcie) 20 0 10 0 z 0
Janda Piotr (JZK) 19 1 8 0 z 2
Piasecki Tomasz (Zalesie DNA) 19 0 9 1 z 1
Szalacha Tomasz (Pominięci w drafcie) 18 0 9 0 z 4
Kolisnyk Roman (C-SQUAD) 16 2 5 0 z 2
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 16 0 7 2 z 2
Kopeć Krystian (AVC-System) 15 3 3 0 z 0
Zając Maciej (Thunderbolts) 15 1 5 2 z 2
Jadam Bartosz (Pominięci w drafcie) 15 0 6 3 z 11
Skrzekut Michał (Pominięci w drafcie) 14 0 7 0 z 2
Szufnarowski Damian (Thunderbolts) 14 0 5 4 z 7
Samolej Łukasz (Zalesie DNA) 13 1 1 8 z 20
Jarosz Maciej (Zalesie DNA) 12 2 3 0 z 0
Zacios Gabriel (C-SQUAD) 12 2 3 0 z 0
Maśluk Adam (AVC-System) 12 0 6 0 z 2
Jabłoński Tomasz (Żarłacze) 12 0 6 0 z 0
Sawka Kamil (C-SQUAD) 12 0 5 2 z 9
Łaba Bartosz (Żarłacze) 12 0 5 2 z 3
Zbyszyński Adrian (JZK) 11 3 1 0 z 2
Drymajło Michał (JZK) 10 0 5 0 z 0
Wilk Kacper (C-SQUAD) 9 1 3 0 z 3
Fitał Maciej (Zalesie DNA) 8 2 1 0 z 2
Łapa Arkadiusz (Pominięci w drafcie) 8 2 1 0 z 1
Kalandyk Dawid (Pominięci w drafcie) 8 2 1 0 z 0
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA) 8 2 1 0 z 0
Gicala Andrzej (EuroProjekt Dev.) 8 0 4 0 z 2
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA) 8 0 4 0 z 0
Gibała Jakub (JZK) 8 0 3 2 z 4
Droba Grzegorz (Zalesie DNA) 7 1 1 2 z 4
Chałubiński Mikołaj (C-SQUAD) 7 0 3 1 z 1
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA) 6 2 0 0 z 2
Góra Piotr (Mrówka JT-Team) 6 2 0 0 z 0
Nabielec Łukasz (Zalesie DNA) 6 2 0 0 z 0
Szaro Marcin (C-SQUAD) 6 0 3 0 z 0
Waśko Piotr (Zalesie DNA) 5 0 2 1 z 2
Amankossov Argyn (Pominięci w drafcie) 4 0 2 0 z 0
Smoleń Tomasz (Pominięci w drafcie) 4 0 2 0 z 0
Malak Roman (EuroProjekt Dev.) 4 0 1 2 z 2
Wolski Piotr (Zalesie DNA) 3 0 1 1 z 4
Dmitruk Maciej (Pominięci w drafcie) 3 0 1 1 z 3
Radomski Wojciech (Pominięci w drafcie) 3 0 1 1 z 2
Dydak Grzegorz (Mrówka JT-Team) 2 0 1 0 z 1
Kopecki Robert (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 0
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 2 0 1 0 z 0
Macedoński Maciej (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 0
Zatorski Paweł (C-SQUAD) 2 0 1 0 z 0

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek