PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020/2021
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
26 sezon 2020/2021
47 edycja PLAK 2020/2021
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
Archiwum
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A - aktualna
Tabela B - aktualna
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Tabela A - archiwalna
Tabela B - aechiwalna
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 123
Pilecki Łukasz (JT-Team Targowiska) 101
Łopatowski Jacek (JZK Rzeszów) 86
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts Rzeszów) 86
Kamiński Sebastian (JT-Team Targowiska) 83
Skop Szymon (AVC-System Rzeszów) 81
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 76
Żmudka Maciej (AVC-System Rzeszów) 76
Wrona Kamil (Thunderbolts Rzeszów) 66
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 60
Baran Michał (Old Balls Rzeszów) 58
Skubisz Michał (C-SQUAD Rzeszów) 56
Kijowski Dawid (JZK Rzeszów) 55
Sadovuy Alexandro (Żarłacze Rzeszów) 55
Tatara Marcin (PRO-LIFE Nowa Dęba) 53
Bałchan Rafał (Żarłacze Rzeszów) 49
Kucher Andrii (Żarłacze Rzeszów) 47
Góra Piotr (Thunderbolts Rzeszów) 46
Woźniak Krystian (PRO-LIFE Nowa Dęba) 43
Miczek Marcin (JT-Team Targowiska) 42
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 41
Kąsek Kacper (Dziki Basket Mielec) 40
Jaskier Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 39
Nakwasiński Bartosz (JZK Rzeszów) 39
Parys Michał (Dziki Basket Mielec) 39
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 39
Guzmen Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 38
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 38
Forczek Marcin (Old Balls Rzeszów) 36
Sajnóg Marcin (Thunderbolts Rzeszów) 34
Sowa Mikołaj (AVC-System Rzeszów) 33
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE Nowa Dęba) 33
Hus Daniel (Team Błażowa) 32
Nalepa Rafał (PRO-LIFE Nowa Dęba) 32
Noworól Maciej (Pominięci w drafcie Stobierna) 30
Chochoń Marcin (Żarłacze Rzeszów) 29
Fruga Marcin (Old Balls Rzeszów) 29
Zbyszyński Adrian (JZK Rzeszów) 28
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 27
Skowroński Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 27
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 26
Dydak Grzegorz (Mrówka Brzozów) 25
Frankiewicz Tomasz (JZK Rzeszów) 25
Lech Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 25
Moryl Konrad (Dziki Basket Mielec) 24
Gutowski Jarosław (Old Balls Rzeszów) 23
Szczepek Bogusław (Mrówka Brzozów) 22
Krupa Jakub (AVC-System Rzeszów) 21
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 21
Fafuła Dominik (JT-Team Targowiska) 20
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD Rzeszów) 20
Zając Maciej (Thunderbolts Rzeszów) 20
Bator Tomasz (Old Balls Rzeszów) 19
Masytskyi Volodymyr (Mrówka Brzozów) 19
Dyka Daniel (Mrówka Brzozów) 18
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 18
Łagowski Kamil (Zalesie DNA Rzeszów) 18
Żulewicz Michał (Thunderbolts Rzeszów) 18
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 18
Wapiński Rafał (AVC-System Rzeszów) 17
Noworól Filip (Pominięci w drafcie Stobierna) 16
Banyś Krzysztof (AVC-System Rzeszów) 15
Kocur Piotr (C-SQUAD Rzeszów) 15
Brud Adrian (AVC-System Rzeszów) 14
Wojtan Kacper (JZK Rzeszów) 14
Cichoń Jan (Pominięci w drafcie Stobierna) 13
Gibała Jakub (JZK Rzeszów) 13
Siwiec Andrzej (Team Błażowa) 13
Szwed Wojciech (Team Błażowa) 13
Kamieniecki Konrad (Pominięci w drafcie Stobierna) 12
Kocój Tomasz (JZK Rzeszów) 12
Pyrzak Jacek (Old Balls Rzeszów) 12
Stanisz Krzysztof (Old Balls Rzeszów) 12
Surowaniec Tomasz (JT-Team Targowiska) 12
Fafuła Tomasz (JT-Team Targowiska) 10
Gibała Łukasz (Team Błażowa) 10
Górny Tomasz (Team Błażowa) 10
Zimon Grzegorz (Team Błażowa) 10
Miś Dominik (Old Balls Rzeszów) 9
Pietraszek Kamil (Pominięci w drafcie Stobierna) 9
Salwa Grzegorz (JT-Team Targowiska) 9
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 8
Bednarz Marcin (Team Błażowa) 7
Błaż Łukasz (Mrówka Brzozów) 7
Krężel Bartosz (Dziki Basket Mielec) 7
Mazur Michał (JT-Team Targowiska) 7
Sawka Kamil (C-SQUAD Rzeszów) 7
Solecki Mikołaj (C-SQUAD Rzeszów) 7
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA Rzeszów) 7
Koba Łukasz (Team Błażowa) 6
Żarkowski Szymon (Dziki Basket Mielec) 6
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Marcinowski Mateusz (Zalesie DNA Rzeszów) 5
Żukowski Tomasz (Old Balls Rzeszów) 5
Bielenda Michał (Żarłacze Rzeszów) 4
Derenowski Daniel (JT-Team Targowiska) 4
Furdyna Maksymilian (Dziki Basket Mielec) 4
Jakubczyk Sebastian (JT-Team Targowiska) 4
Maśluk Adam (AVC-System Rzeszów) 4
Pyrcz Grzegorz (C-SQUAD Rzeszów) 4
Skowron Mateusz (Dziki Basket Mielec) 4
Steczkowski Michał (C-SQUAD Rzeszów) 4
Szufnarowski Damian (Thunderbolts Rzeszów) 4
Wolski Piotr (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Droba Grzegorz (Zalesie DNA Rzeszów) 3
Majcher Tomasz (Żarłacze Rzeszów) 3
Ossoliński Wojciech (PRO-LIFE Nowa Dęba) 3
Puławski Łukasz (Żarłacze Rzeszów) 3
Sarkowicz Piotr (PRO-LIFE Nowa Dęba) 3
Zubik Miłosz (Mrówka Brzozów) 3
Kosiba Wojciech (JT-Team Targowiska) 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek