PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2020/2021
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
26 sezon 2020/2021
47 edycja PLAK 2020/2021
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
----------------
Stali na podium
do 24 edycji
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji
----------------
Archiwum
----------------
25 sezon 2019/2020
46 edycja PLAK 2020
Tabela A - aktualna
Tabela B - aktualna
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Tabela A - archiwalna
Tabela B - aechiwalna
----------------
45 edycja PLAK 2019/2020
Konkurs rzutów za 3 punkty
Mecze
Tabela A
Tabela B
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
24 sezon 2018/2019
44 edycja PLAK 2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
43 edycja PLAK 2018/2019
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
23 sezon 2017/2018
42 edycja 2018
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
41 edycja 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
22 sezon 2016/2017
40 edycja 2017
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
39 edycja 2016/2017
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
21 sezon 2015/2016
38 edycja 2016
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
37 edycja 2015
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
20 sezon 2014/2015
36 edycja 2015
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
35 edycja 2014/2015
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
19 sezon 2013/2014
34 edycja 2014
PLAK Liga 2014
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
18 sezon 2012/2013
33 edycja 2013
PLAK Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
32 edycja 2012/2013
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
17 sezon 2011/2012
31 edycja 2012
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
30 edycja 2011/2012
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
16 sezon 2010/2011
29 edycja 2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
28 edycja 2010/2011
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
15 sezon 2009/2010
27 edycja 2009/2010
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
14 sezon 2008/2009
26 edycja 2008/2009
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
13 sezon 2007/2008
25 edycja 2008
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
24 edycja 2007/2008
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi

nazwisko imię punkty rzuty za 3 rzuty za 2 rzuty za 1
Żmudka Maciej (AVC-System) 181 44 23 3 z 4
Marcinowski Damian (Zalesie DNA) 159 7 58 22 z 43
Sadovuy Alexandro (Żarłacze) 153 12 42 33 z 57
Kamiński Sebastian (JT-Team) 140 19 31 21 z 25
Guzmen Łukasz (Żarłacze) 132 18 34 10 z 20
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev.) 128 0 59 10 z 14
Libucha Paweł (Old Balls) 128 0 57 14 z 36
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE) 122 1 55 9 z 22
Skop Szymon (AVC-System) 110 18 22 12 z 16
Przepióra Kacper (PRO-LIFE) 107 13 29 10 z 22
Tatara Marcin (PRO-LIFE) 104 0 44 16 z 34
Kocur Piotr (C-SQUAD) 103 4 40 11 z 26
Brud Adrian (AVC-System) 100 26 11 0 z 1
Wapiński Rafał (AVC-System) 93 2 38 11 z 27
Krupa Jakub (AVC-System) 92 12 23 10 z 15
Banyś Krzysztof (AVC-System) 92 4 28 24 z 31
Skowroński Dawid (C-SQUAD) 87 1 37 10 z 19
Fafuła Dominik (JT-Team) 87 1 31 22 z 32
Parys Michał (Dziki Basket) 86 15 18 5 z 8
Łopatowski Jacek (JZK) 86 9 27 5 z 6
Szczepek Bogusław (Mrówka) 86 7 28 9 z 20
Sowa Mikołaj (AVC-System) 85 4 32 9 z 21
Kijowski Dawid (JZK) 83 15 14 10 z 13
Rydz Marek (EuroProjekt Dev.) 83 0 39 5 z 15
Nalepa Rafał (PRO-LIFE) 83 0 39 5 z 9
Bałchan Rafał (Żarłacze) 82 0 37 8 z 17
Sierzchała Paweł (EuroProjekt Dev.) 81 12 16 13 z 23
Sowa Grzegorz (JZK) 79 0 36 7 z 11
Wójcik Marcin (EuroProjekt Dev.) 76 8 25 2 z 7
Sawka Kamil (C-SQUAD) 76 0 34 8 z 25
Pilecki Łukasz (JT-Team) 74 11 18 5 z 5
Lech Jakub (Zalesie DNA) 73 2 32 3 z 8
Marciak Bartłomiej (Thunderbolts) 72 9 14 17 z 30
Steczkowski Michał (C-SQUAD) 72 5 25 7 z 8
Ostrogórski Wojciech (Mrówka) 72 0 32 8 z 12
Frankiewicz Tomasz (JZK) 70 9 14 15 z 24
Gutowski Jarosław (Old Balls) 70 2 30 4 z 10
Dydak Grzegorz (Mrówka) 69 1 30 6 z 13
Noworól Maciej (Pominięci w drafcie) 69 0 27 15 z 34
Wilczewski Tomasz (JZK) 63 9 15 6 z 11
Wrona Kamil (Żarłacze) 62 0 26 10 z 29
Miś Piotr (EuroProjekt Dev.) 59 1 26 4 z 8
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 58 13 4 11 z 15
Woźniak Krystian (PRO-LIFE) 58 4 22 2 z 6
Volkov Artemii (C-SQUAD) 58 1 25 5 z 13
Baran Michał (Old Balls) 57 9 5 20 z 24
Miczek Marcin (JT-Team) 56 2 19 12 z 25
Forczek Marcin (Old Balls) 56 1 22 9 z 16
Wrona Kamil (Thunderbolts) 56 0 24 8 z 20
Gibała Jakub (JZK) 55 1 21 10 z 16
Pyrzak Jacek (Old Balls) 54 12 9 0 z 0
Chochoń Marcin (Żarłacze) 52 0 25 2 z 6
Góra Piotr (Old Balls) 51 14 3 3 z 4
Jaskier Piotr (C-SQUAD) 51 0 25 1 z 6
Kucher Andrii (Żarłacze) 50 4 17 4 z 11
Piszcz Hubert (JZK) 49 5 15 4 z 13
Trojan Jarosław (Mrówka) 48 3 17 5 z 8
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 46 1 20 3 z 8
Parys Michał (Mrówka) 45 11 6 0 z 0
Marciak Bartłomiej (Żarłacze) 45 6 11 5 z 7
Piasecki Tomasz (Zalesie DNA) 44 1 19 3 z 9
Gibała Łukasz (Team) 42 1 16 7 z 14
Wojtan Kacper (JZK) 42 0 20 2 z 10
Kocój Tomasz (JZK) 42 0 20 2 z 4
Szwed Wojciech (Team) 39 5 10 4 z 8
Łosiniecki Piotr (PRO-LIFE) 39 0 17 5 z 8
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA) 38 6 9 2 z 2
Bator Tomasz (Old Balls) 38 0 15 8 z 12
Skubisz Michał (C-SQUAD) 36 5 10 1 z 2
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA) 36 3 11 5 z 10
Kielar Damian (AVC-System) 36 2 14 2 z 5
Siwiec Andrzej (Team) 34 7 5 3 z 4
Serafin Arkadiusz (PRO-LIFE) 34 6 6 4 z 6
Noworól Filip (Pominięci w drafcie) 34 1 13 5 z 9
Lewkowicz Łukasz (JZK) 34 0 16 2 z 3
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE) 33 3 10 4 z 8
Salwa Grzegorz (JT-Team) 32 4 8 4 z 9
Dojnik Marcin (Pominięci w drafcie) 32 4 8 4 z 8
Nakwasiński Bartosz (JZK) 32 0 15 2 z 5
Winiarski Krzysztof (JZK) 31 2 8 9 z 18
Osiniak Marek (JT-Team) 30 3 8 5 z 8
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE) 30 2 11 2 z 4
Stanisz Krzysztof (Old Balls) 29 7 0 8 z 16
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA) 29 5 7 0 z 0
Moryl Konrad (Dziki Basket) 29 4 7 3 z 15
Zbyszyński Adrian (JZK) 29 2 11 1 z 2
Tabaka Paweł (Mrówka) 29 1 11 4 z 9
Łagowski Kamil (Zalesie DNA) 28 2 10 2 z 5
Żarkowski Szymon (Dziki Basket) 27 3 9 0 z 0
Bajerowski Krzysztof (Mrówka) 27 1 9 6 z 7
Kąsek Kacper (Dziki Basket) 26 4 7 0 z 0
Sajnóg Marcin (Thunderbolts) 26 1 10 3 z 6
Kopeć Krystian (AVC-System) 25 3 6 4 z 5
Solarski Michał (AVC-System) 25 0 11 3 z 5
Śmigielski Jakub (PRO-LIFE) 24 3 6 3 z 8
Nowak Piotr (Mrówka) 24 0 11 2 z 4
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev.) 24 0 10 4 z 6
Gomułka Michał (JT-Team) 23 1 9 2 z 3
Kielar Bartłomiej (C-SQUAD) 23 0 9 5 z 6
Masytskyi Volodymyr (Mrówka) 22 1 8 3 z 7
Sarkowicz Piotr (PRO-LIFE) 22 0 11 0 z 4
Ledochowski Łukasz (Mrówka) 22 0 10 2 z 2
Majcher Tomasz (Żarłacze) 22 0 9 4 z 14
Władyka Jarosław (C-SQUAD) 21 3 5 2 z 2
Stępień Natan (Dziki Basket) 21 1 8 2 z 2
Cichoń Jan (Pominięci w drafcie) 20 4 4 0 z 0
Pietraszek Kamil (Pominięci w drafcie) 20 4 3 2 z 2
Krupa Hubert (Zalesie DNA) 20 1 7 3 z 7
Bielenda Michał (Żarłacze) 20 0 10 0 z 1
Derenowski Daniel (JT-Team) 20 0 9 2 z 2
Tittinger Tomasz (PRO-LIFE) 20 0 9 2 z 2
Miś Dominik (Old Balls) 19 5 2 0 z 0
Kamieniecki Konrad (Pominięci w drafcie) 19 3 5 0 z 1
Surowaniec Tomasz (JT-Team) 19 1 6 4 z 5
Jakubczyk Sebastian (JT-Team) 19 0 8 3 z 7
Czyżowski Michał (Mrówka) 17 1 7 0 z 0
Pyrcz Grzegorz (C-SQUAD) 17 0 7 3 z 7
Wilk Kacper (C-SQUAD) 16 1 4 5 z 10
Drymajło Michał (JZK) 15 5 0 0 z 0
Łapa Arkadiusz (Pominięci w drafcie) 15 3 3 0 z 4
Zając Maciej (Thunderbolts) 15 1 6 0 z 0
Koba Łukasz (Team) 15 0 7 1 z 2
Dyka Daniel (Mrówka) 15 0 6 3 z 10
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA) 15 0 6 3 z 8
Czapor Piotr (Zalesie DNA) 14 0 7 0 z 0
Zieliński Mateusz (Mrówka) 14 0 7 0 z 0
Hajduk Damian (Dziki Basket) 12 3 1 1 z 1
Krupa Paweł (EuroProjekt Dev.) 12 2 2 2 z 2
Droba Grzegorz (Zalesie DNA) 11 3 1 0 z 0
Żulewicz Michał (Thunderbolts) 10 2 2 0 z 0
Wiech Bartłomiej (Pominięci w drafcie) 10 0 5 0 z 2
Gicala Andrzej (EuroProjekt Dev.) 10 0 5 0 z 0
Gierlach Łukasz (JT-Team) 10 0 5 0 z 0
Kotowicz Arkadiusz (Zalesie DNA) 10 0 5 0 z 0
Góra Piotr (Thunderbolts) 9 1 2 2 z 2
Bednarz Marcin (Team) 9 0 3 3 z 6
Jermakow Wiktor (Mrówka) 8 0 4 0 z 2
Cieśla Damian (Pominięci w drafcie) 8 0 4 0 z 0
Puławski Łukasz (Żarłacze) 7 1 2 0 z 0
Gałkowski Paweł (Dziki Basket) 7 0 3 1 z 4
Krężel Bartosz (Dziki Basket) 7 0 3 1 z 4
Zubik Miłosz (Mrówka) 7 0 3 1 z 2
Majchrzak Wojciech (Mrówka) 7 0 2 3 z 5
Szufnarowski Damian (Thunderbolts) 7 0 1 5 z 8
Sarzyński Michał (JT-Team) 6 2 0 0 z 2
Jadam Bartosz (Pominięci w drafcie) 6 0 3 0 z 4
Maśluk Adam (AVC-System) 6 0 3 0 z 2
Fitał Maciej (Zalesie DNA) 6 0 3 0 z 0
Nowakowski Krzysztof (Mrówka) 5 1 1 0 z 0
Hus Daniel (Team) 5 0 2 1 z 3
Kosiba Wojciech (JT-Team) 5 0 2 1 z 2
Jasiński Piotr (JZK) 5 0 1 3 z 6
Wolański Gabriel (JT-Team) 4 1 0 1 z 2
Kopecki Robert (Zalesie DNA) 4 0 2 0 z 2
Piątek Krzysztof (Mrówka) 4 0 2 0 z 2
Dmitruk Maciej (Pominięci w drafcie) 4 0 2 0 z 0
Kowalski Szymon (Mrówka) 4 0 2 0 z 0
Sowa Piotr (Team) 4 0 2 0 z 0
Szlęzak Dariusz (EuroProjekt Dev.) 4 0 2 0 z 0
Zimon Grzegorz (Team) 4 0 2 0 z 0
Żukowski Tomasz (Old Balls) 4 0 2 0 z 0
Zatorski Paweł (C-SQUAD) 3 0 1 1 z 4
Geisler Bartosz (Mrówka) 3 0 1 1 z 2
Skrzekut Michał (Pominięci w drafcie) 2 0 1 0 z 2
Błaż Łukasz (Mrówka) 2 0 1 0 z 0
Fruga Marcin (Old Balls) 2 0 1 0 z 0
Łagowski Dawid (C-SQUAD) 2 0 1 0 z 0
Motowidlak Marcin (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 0
Nurpeissov Darkhan (Pominięci w drafcie) 2 0 1 0 z 0
Pelczar Włodzimierz (Mrówka) 2 0 1 0 z 0
Solecki Mikołaj (C-SQUAD) 2 0 1 0 z 0
Warzocha Arkadiusz (Old Balls) 2 0 1 0 z 0
Skuza Patryk (Old Balls) 2 0 0 2 z 2
Mazur Artur (Zalesie DNA) 0 0 0 0 z 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek