PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018 PLAK
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

nazwisko imię punkty rzuty za 3 rzuty za 2 rzuty za 1
Banyś Krzysztof (AVC-System) 338 31 101 43 z 57
Sowa Mikołaj (AVC-System) 220 16 77 18 z 32
Krupa Jakub (Ekipa) 217 3 100 8 z 13
Buszta Patryk (Skylarks) 214 47 30 13 z 17
Wójcik Marcin (Grzechotniki 1964) 213 33 47 20 z 35
Skop Szymon (AVC-System) 203 32 45 17 z 21
Żmudka Maciej (AVC-System) 196 41 33 7 z 7
Wapiński Rafał (Ekipa) 185 5 71 28 z 54
Marcinowski Damian (Zalesie DNA) 175 10 67 11 z 19
Szalka Mateusz (AVC-System) 169 0 79 11 z 27
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA) 165 6 60 27 z 39
Solecki Mikołaj (Grzechotniki 1964) 160 17 47 15 z 27
Libucha Paweł (Ekipa) 155 0 68 19 z 39
Winiarski Krzysztof (Skylarks) 154 9 51 25 z 36
Wrona Kamil (Grzechotniki 1964) 154 1 69 13 z 30
Marciak Bartłomiej (C-SQUAD) 149 26 29 13 z 18
Banaś Artur (Ekipa) 133 3 54 16 z 34
Skowroński Dawid (C-SQUAD) 124 9 38 21 z 31
Popielański Michał (Skylarks) 114 12 33 12 z 21
Bałchan Rafał (Grzechotniki 1964) 108 0 50 8 z 18
Sadovuy Alexandro (Grzechotniki 1964) 106 17 24 7 z 17
Jaskier Piotr (C-SQUAD) 106 1 42 19 z 30
Brud Adrian (Ekipa) 95 21 13 6 z 8
Pyrzak Jacek (Ekipa) 95 15 22 6 z 10
Osikowicz Mateusz (Skylarks) 85 7 27 10 z 24
Przepióra Kacper (Grzechotniki 1964) 84 8 25 10 z 18
Kucher Andrii (C-SQUAD) 83 8 28 3 z 5
Łagowski Kamil (Zalesie DNA) 78 4 33 0 z 1
Kocój Tomasz (Ekipa) 78 0 35 8 z 14
Skuza Patryk (AVC-System) 77 4 26 13 z 27
Baran Maciej (Skylarks) 74 7 23 7 z 11
Szubart Jakub (Skylarks) 71 2 29 7 z 8
Góra Piotr (Ekipa) 64 13 10 5 z 9
Maśluk Adam (AVC-System) 61 4 22 5 z 7
Szurlej Krzysztof (Zalesie DNA) 59 0 28 3 z 6
Krupa Bartosz (Ekipa) 55 9 14 0 z 1
Skubisz Michał (C-SQUAD) 55 6 16 5 z 7
Lech Jakub (Zalesie DNA) 53 6 14 7 z 11
Hałka Dominik (Skylarks) 53 3 20 4 z 5
Warzocha Arkadiusz (Ekipa) 50 3 19 3 z 4
Kijowski Dawid (AVC-System) 49 7 13 2 z 4
Kocur Piotr (C-SQUAD) 49 2 21 1 z 9
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA) 44 10 5 4 z 7
Ławniczek Piotr (Zalesie DNA) 44 3 17 1 z 4
Rusin Marcin (Ekipa) 43 4 11 9 z 11
Górecki Hubert (Ekipa) 43 0 19 5 z 17
Chochoń Marcin (Grzechotniki 1964) 40 0 20 0 z 4
Lis Maciej (Skylarks) 37 6 8 3 z 3
Słowik Patryk (Grzechotniki 1964) 37 0 18 1 z 5
Pondo Konrad (Zalesie DNA) 37 0 17 3 z 3
Sowa Grzegorz (Skylarks) 35 1 14 4 z 4
Kopeć Krystian (AVC-System) 32 4 9 2 z 4
Sobocki Jakub (Zalesie DNA) 32 0 16 0 z 2
Marciak Mateusz (C-SQUAD) 31 2 11 3 z 10
Stanisz Krzysztof (Ekipa) 30 7 4 1 z 4
Zając Maciej (C-SQUAD) 29 1 13 0 z 2
Huts Borys (Skylarks) 27 6 4 1 z 3
Czerwonka Bartosz (Skylarks) 25 1 10 2 z 2
Fic Damian (Skylarks) 22 0 11 0 z 0
Smolnicki Zoltan (C-SQUAD) 17 0 8 1 z 4
Dawidko Karol (Grzechotniki 1964) 16 0 8 0 z 3
Solarski Michał (AVC-System) 16 0 7 2 z 4
Has Dariusz (C-SQUAD) 13 1 5 0 z 0
Frankiewicz Tomasz (Skylarks) 11 2 2 1 z 2
Kowalczyk Jan (Skylarks) 11 1 4 0 z 1
Łagowski Dawid (C-SQUAD) 11 1 3 2 z 4
Balawender Jacek (Skylarks) 10 2 2 0 z 0
Marcinowski Mateusz (Zalesie DNA) 10 2 1 2 z 6
Latosek Robert (Grzechotniki 1964) 10 1 3 1 z 2
Szubart Piotr (Skylarks) 9 0 4 1 z 2
Kusiak Maks (Skylarks) 6 0 2 2 z 3
Nabielec Łukasz (Zalesie DNA) 5 1 1 0 z 0
Droba Grzegorz (Zalesie DNA) 3 1 0 0 z 0
Fitał Maciej (Zalesie DNA) 2 0 1 0 z 0
Kawa Mateusz (Skylarks) 2 0 1 0 z 0
Więcek Grzegorz (C-SQUAD) 2 0 1 0 z 0
Motowidlak Marcin (Zalesie DNA) 0 0 0 0 z 2
Sobolewski Jakub (Zalesie DNA) 0 0 0 0 z 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek