PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018 PLAK
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Wapiński Rafał (Ekipa Rzeszów) 94
Marcinowski Damian (Zalesie DNA Rzeszów) 79
Osiniak Marek (Hispano-Suiza Polska Sędziszów Młp.) 71
Skowroński Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 71
Miś Piotr (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 69
Chmielarz Wojciech (Zalesie DNA Rzeszów) 62
Bator Tomasz (Old Airballs and ? Rzeszów) 59
Smolnicki Zoltan (C-SQUAD Rzeszów) 58
Ruszel Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 44
Gutowski Jarosław (Old Airballs and ? Rzeszów) 43
Niemirycz Bartosz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 43
Skuza Patryk (In Your Face Rzeszów) 43
Wójcik Marcin (Ekipa Rzeszów) 41
Dydak Grzegorz (BSK ALTA Brzozów) 40
Lech Jakub (Zalesie DNA Rzeszów) 40
Łagowski Dawid (C-SQUAD Rzeszów) 37
Sobolewski Marek (Striges Rzeszów) 37
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 36
Fic Damian (Skylarks Rzeszów) 35
Góra Piotr (In Your Face Rzeszów) 35
Jakim Krzysztof (Zalesie DNA Rzeszów) 34
Warbier Wojciech (Skylarks Rzeszów) 34
Szczepek Bogdan (JT-Team Targowiska) 33
Woźny Marcin (Old Airballs and ? Rzeszów) 33
Zawrotniak Dawid (PRO-LIFE Nowa Dęba) 33
Dziadosz Mariusz (In Your Face Rzeszów) 31
Skubisz Michał (C-SQUAD Rzeszów) 31
Kłosowski Łukasz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 26
Kaczor Patryk (BSK ALTA Brzozów) 25
Bielenda Michał (Striges Rzeszów) 24
Fruga Marcin (Old Airballs and ? Rzeszów) 24
Lewkowicz Łukasz (Skylarks Rzeszów) 24
Stanisz Krzysztof (Ekipa Rzeszów) 24
Władyka Jarosław (BSK ALTA Brzozów) 24
Bester Rafał (Ekipa Rzeszów) 23
Jabłoński Tomasz (Hispano-Suiza Polska Sędziszów Młp.) 23
Libucha Paweł (In Your Face Rzeszów) 22
Miś Dominik (Old Airballs and ? Rzeszów) 22
Szpunar Tomasz (PRO-LIFE Nowa Dęba) 22
Jakubczyk Sebastian (JT-Team Targowiska) 21
Więcek Grzegorz (JT-Team Targowiska) 21
Konopka Przemysław (Hispano-Suiza Polska Sędziszów Młp.) 20
Marcinowski Mateusz (Zalesie DNA Rzeszów) 20
Myrda Wojciech (Ekipa Rzeszów) 19
Kustra Tomasz (JT-Team Targowiska) 18
Marciak Bartłomiej (C-SQUAD Rzeszów) 18
Długoń Ernest (Striges Rzeszów) 17
Rydz Marek (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 16
Kużnik Marcin (JT-Team Targowiska) 15
Rusin Marcin (Ekipa Rzeszów) 15
Latosek Robert (Skylarks Rzeszów) 14
Marcinowski Maciej (Zalesie DNA Rzeszów) 14
Sawka Kamil (In Your Face Rzeszów) 14
Szwed Wojciech (Striges Rzeszów) 14
Zimon Grzegorz (Striges Rzeszów) 14
Bazylko Arkadiusz (Skylarks Rzeszów) 13
Rajchert Paweł (PRO-LIFE Nowa Dęba) 13
Kulinowski Ireneusz (In Your Face Rzeszów) 12
Jaskier Piotr (PRO-LIFE Nowa Dęba) 11
Jaworski Krzysztof (Hispano-Suiza Polska Sędziszów Młp.) 11
Krach Dariusz (BSK ALTA Brzozów) 11
Dyka Daniel (BSK ALTA Brzozów) 10
Penar Wojciech (BSK ALTA Brzozów) 10
Skiba Mateusz (Zalesie DNA Rzeszów) 10
Futyma Kamil (BSK ALTA Brzozów) 9
Kocur Piotr (JT-Team Targowiska) 9
Wołk Bartosz (JT-Team Targowiska) 9
Indyk Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 8
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 8
Rusin Bogdan (Hispano-Suiza Polska Sędziszów Młp.) 8
Sroka Marcin (Hispano-Suiza Polska Sędziszów Młp.) 8
Szymański Artur (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 8
Urbanek Mirosław (Hispano-Suiza Polska Sędziszów Młp.) 8
Podleśny Miłosz (Skylarks Rzeszów) 7
Rybak Tomasz (Skylarks Rzeszów) 7
Trzyna Jarosław (Zalesie DNA Rzeszów) 7
Wrona Kamil (In Your Face Rzeszów) 7
Żak Kamil (PRO-LIFE Nowa Dęba) 7
Banaś Artur (Ekipa Rzeszów) 5
Frankiewicz Tomasz (Skylarks Rzeszów) 5
Has Dariusz (C-SQUAD Rzeszów) 5
Majcher Tomasz (Skylarks Rzeszów) 5
Maksymowicz Robert (In Your Face Rzeszów) 5
Nowak Bartosz (Ekipa Rzeszów) 5
Zając Jan (JT-Team Targowiska) 5
Zając Maciej (C-SQUAD Rzeszów) 5
Zatorski Paweł (C-SQUAD Rzeszów) 5
Żukowski Tomasz (Old Airballs and ? Rzeszów) 5
Bać Hubert (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Chlewica Jakub (Skylarks Rzeszów) 4
Domiszewski Mateusz (Striges Rzeszów) 4
Droba Grzegorz (Zalesie DNA Rzeszów) 4
Jaworski Paweł (Hispano-Suiza Polska Sędziszów Młp.) 4
Kosiba Wojciech (JT-Team Targowiska) 4
Kuraś Adrian (Skylarks Rzeszów) 4
Malak Roman (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Mazur Krzysztof (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 4
Puchalski Marek (In Your Face Rzeszów) 4
Dąbrowski Witold (Striges Rzeszów) 3
Jakubczyk Robert (JT-Team Targowiska) 3
Krupa Paweł (EuroProjekt Dev. Rzeszów) 3

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek