PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018 PLAK
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
PLAK 2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Góra Piotr (GOSIR II Frysztak) 56
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt II Rzeszów) 55
Bester Rafał (Gwardia Rzeszów) 52
Samolej Marcin (WSK-PZL Rzeszów) 43
Sawka Kamil (The Decision Rzeszów) 38
Szybisty Michał (Rozkoszni Rzeszów) 38
Kaltenberg Maciej (Rozkoszni Rzeszów) 37
Myrda Wojciech (OPTeam Rzeszów) 37
Suski Tomasz (Afgan Twister Rzeszów) 36
Rydz Marek (EuroProjekt II Rzeszów) 35
Krzan Krzysztof (Gwardia Rzeszów) 34
Ruszel Marek (EuroProjekt II Rzeszów) 31
Wilski Łukasz (GOSIR II Frysztak) 30
Godek Daniel (GOSIR II Frysztak) 27
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt II Rzeszów) 27
Nowak Bartosz (Afgan Twister Rzeszów) 25
Sarna Mateusz (Gwardia Rzeszów) 24
Kawuza Jakub (Gwardia Rzeszów) 23
Marcinik Katarzyna (Rozkoszni Rzeszów) 20
Mikuszewski Rafał (GOSIR II Frysztak) 20
Oczoś Waldemar (WSK-PZL Rzeszów) 18
Błażowska Joanna (Rozkoszni Rzeszów) 17
Kocój Tomasz (WSK-PZL Rzeszów) 17
Raczyk Andrzej (The Decision Rzeszów) 16
Brzozowski Piotr (Gwardia Rzeszów) 15
Jabłonowski Robert (WSK-PZL Rzeszów) 14
Szombara Sławomir (GOSIR II Frysztak) 14
Stanisz Krzysztof (Afgan Twister Rzeszów) 13
Tabaka Paweł (The Decision Rzeszów) 13
Kopeć Krystian (Afgan Twister Rzeszów) 12
Olejarz Andrzej (OPTeam Rzeszów) 10
Tokarz Michał (The Decision Rzeszów) 10
Gicala Andrzej (EuroProjekt II Rzeszów) 9
Olbrycht Kamil (Afgan Twister Rzeszów) 9
Szombara Joanna (GOSIR II Frysztak) 9
Włodarczyk Wojciech (OPTeam Rzeszów) 9
Gajewski Dariusz (Gwardia Rzeszów) 8
Murias Jakub (WSK-PZL Rzeszów) 8
Kawa Piotr (OPTeam Rzeszów) 7
Kuraś Adrian (Gwardia Rzeszów) 7
Orzech Piotr (The Decision Rzeszów) 7
Bujniewicz Marcin (Afgan Twister Rzeszów) 6
Pikor Jerzy (Rozkoszni Rzeszów) 6
Chochoń Marcin (OPTeam Rzeszów) 5
Larwa Piotr (WSK-PZL Rzeszów) 5
Abramowicz Marek (WSK-PZL Rzeszów) 4
Krupa Paweł (EuroProjekt II Rzeszów) 4
Pukała Paweł (Rozkoszni Rzeszów) 4
Raszka Karol (Rozkoszni Rzeszów) 4
Trzciński Krzysztof (EuroProjekt II Rzeszów) 4
Wójcik Wiesław (WSK-PZL Rzeszów) 4
Brzozowski Witold (OPTeam Rzeszów) 3
Godek Sebastian (GOSIR II Frysztak) 3
Radzyniak Piotr (WSK-PZL Rzeszów) 3
Szufnarowski Damian (GOSIR II Frysztak) 3
Tabaka Tomasz (The Decision Rzeszów) 3

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek