PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018 PLAK
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

nazwisko imię punkty rzuty za 3 rzuty za 2 rzuty za 1
Góra Piotr (GOSIR II) 166 14 50 24 z 33
Sawka Kamil (The Decision) 149 0 63 23 z 40
Ruszel Marek (EuroProjekt II) 127 0 57 13 z 17
Kwiecień Grzegorz (EuroProjekt II) 122 0 54 14 z 20
Kaltenberg Maciej (Rozkoszni) 117 8 40 13 z 30
Bester Rafał (Gwardia) 105 2 34 31 z 47
Szybisty Michał (Rozkoszni) 102 1 40 19 z 43
Suski Tomasz (Afgan Twister) 100 12 21 22 z 31
Mikuszewski Rafał (GOSIR II) 100 8 30 16 z 24
Samolej Marcin (WSK-PZL) 100 4 36 16 z 21
Krzan Krzysztof (Gwardia) 96 7 33 9 z 19
Raczyk Andrzej (The Decision) 87 1 38 8 z 12
Myrda Wojciech (OPTeam) 86 0 40 6 z 10
Rydz Marek (EuroProjekt II) 84 1 35 11 z 29
Kawuza Jakub (Gwardia) 83 1 38 4 z 9
Oczoś Waldemar (WSK-PZL) 81 5 30 6 z 14
Stanisz Krzysztof (Afgan Twister) 81 2 30 15 z 24
Żyradzki Grzegorz (EuroProjekt II) 78 10 19 10 z 21
Jabłonowski Robert (WSK-PZL) 74 0 25 24 z 37
Marcinik Katarzyna (Rozkoszni) 70 7 19 11 z 16
Kopeć Krystian (Afgan Twister) 63 1 24 12 z 29
Wilski Łukasz (GOSIR II) 61 2 22 11 z 18
Nowak Bartosz (Afgan Twister) 59 12 9 5 z 6
Sarna Mateusz (Gwardia) 59 5 20 4 z 5
Brzozowski Piotr (Gwardia) 56 10 7 12 z 21
Godek Daniel (GOSIR II) 56 0 26 4 z 7
Włodarczyk Wojciech (OPTeam) 55 2 22 5 z 8
Gajewski Dariusz (Gwardia) 53 2 21 5 z 6
Olbrycht Kamil (Afgan Twister) 48 3 18 3 z 10
Błażowska Joanna (Rozkoszni) 42 2 16 4 z 6
Kocój Tomasz (WSK-PZL) 42 0 18 6 z 14
Tabaka Paweł (The Decision) 40 0 14 12 z 20
Bujniewicz Marcin (Afgan Twister) 36 3 11 5 z 9
Olejarz Andrzej (OPTeam) 36 2 14 2 z 3
Chochoń Marcin (OPTeam) 35 0 17 1 z 11
Szombara Sławomir (GOSIR II) 35 0 16 3 z 12
Wójcik Wiesław (WSK-PZL) 33 1 15 0 z 0
Szufnarowski Damian (GOSIR II) 33 0 14 5 z 12
Tokarz Michał (The Decision) 31 2 12 1 z 4
Brzozowski Witold (OPTeam) 31 0 13 5 z 12
Kuraś Adrian (Gwardia) 28 2 9 4 z 6
Abramowicz Marek (WSK-PZL) 27 0 13 1 z 2
Kawa Piotr (OPTeam) 26 1 8 7 z 18
Orzech Piotr (The Decision) 24 0 6 12 z 18
Piziurny Bartosz (The Decision) 22 0 11 0 z 3
Larwa Piotr (WSK-PZL) 22 0 9 4 z 9
Raszka Karol (Rozkoszni) 21 0 8 5 z 17
Szaliński Krzysztof (WSK-PZL) 20 0 10 0 z 0
Tomkowicz Bartosz (GOSIR II) 20 0 7 6 z 7
Godek Sebastian (GOSIR II) 19 2 5 3 z 4
Maśluk Adam (Afgan Twister) 18 2 5 2 z 3
Malak Roman (EuroProjekt II) 18 0 9 0 z 0
Żulewicz Michał (GOSIR II) 18 0 7 4 z 6
Szombara Joanna (GOSIR II) 16 2 5 0 z 0
Kozioł Jacek (Rozkoszni) 15 3 3 0 z 0
Pikor Jerzy (Rozkoszni) 14 2 2 4 z 6
Piekarz Jarosław (OPTeam) 14 1 5 1 z 1
Pukała Paweł (Rozkoszni) 14 1 4 3 z 3
Tabaka Tomasz (The Decision) 13 0 6 1 z 2
Toczek Bartłomiej (Afgan Twister) 13 0 6 1 z 2
Myrda Łukasz (OPTeam) 11 1 4 0 z 0
Murias Jakub (WSK-PZL) 11 1 3 2 z 4
Pado Marek (EuroProjekt II) 10 0 5 0 z 1
Indyk Grzegorz (EuroProjekt II) 9 0 4 1 z 4
Szlęzak Dariusz (EuroProjekt II) 9 0 4 1 z 3
Krupa Paweł (EuroProjekt II) 8 2 1 0 z 0
Kochman Piotr (Rozkoszni) 8 0 4 0 z 0
Gicala Andrzej (EuroProjekt II) 7 1 2 0 z 1
Radzyniak Piotr (WSK-PZL) 6 0 3 0 z 0
Wójcik Marcin (WSK-PZL) 6 0 3 0 z 0
Zinterstein Ludger (Gwardia) 6 0 3 0 z 0
Brud Magdalena (Rozkoszni) 6 0 2 2 z 4
Trzciński Krzysztof (EuroProjekt II) 5 1 1 0 z 1
Kuta Jacek (OPTeam) 5 0 2 1 z 7
Broda Tomasz (WSK-PZL) 5 0 2 1 z 1
Kania Artur (OPTeam) 5 0 2 1 z 1
Tylutki Tomasz (WSK-PZL) 4 0 2 0 z 2
Dykiel Arkadiusz (OPTeam) 4 0 2 0 z 1
Toczek Wojciech (Afgan Twister) 4 0 2 0 z 0
Szymański Marcin (Afgan Twister) 4 0 1 2 z 6
Puchalski Marek (The Decision) 3 1 0 0 z 0
Szwarczak Jacek (Rozkoszni) 2 0 1 0 z 4
Bronhard Mariusz (EuroProjekt II) 2 0 1 0 z 0
Jurasz Grzegorz (GOSIR II) 2 0 1 0 z 0
Kutyła Aleksander (OPTeam) 2 0 1 0 z 0
Mach Wioleta (Rozkoszni) 2 0 1 0 z 0

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek