PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018 PLAK
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
PLAK 2018
Tabela mistrzowska
Tabela spokojna
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Skop Szymon (Ziaja Rzeszów) 166
Kielar Damian (Ina Mops Team Rzeszów) 109
Sapko Edward (Akadamia Rzeszów) 98
Banyś Krzysztof (Akadamia Rzeszów) 91
Osiniak Marek (Galkom Rzeszów) 71
Klita Krzysztof (Galkom Rzeszów) 70
Nowak Bartosz (Ina Mops Team Rzeszów) 69
Pączek Krzysztof (No Raczej Rzeszów) 68
Góra Piotr (Ravens Frysztak) 65
Ruszel Marek (Regamet Rzeszów) 62
Brud Adrian (Ina Mops Team Rzeszów) 59
Bazylko Arkadiusz (No Raczej Rzeszów) 57
Orzech Marcin (No Raczej Rzeszów) 56
Żmudka Maciej (Ziaja Rzeszów) 56
Żyradzki Grzegorz (Regamet Rzeszów) 54
Bielak Ryszard (Skylarks Rzeszów) 52
Żarkowski Tomasz (Akadamia Rzeszów) 48
Sowa Mikołaj (Akadamia Rzeszów) 46
Rybarski Arkadiusz (No Raczej Rzeszów) 44
Kosim Filip (Galkom Rzeszów) 40
Wojtan Kacper (No Raczej Rzeszów) 37
Romanowski Filip (Galkom Rzeszów) 35
Szalka Mateusz (Ziaja Rzeszów) 35
Frankiewicz Tomasz (Galkom Rzeszów) 33
Prokop Cezary (Akadamia Rzeszów) 31
Fruga Marcin (Ziaja Rzeszów) 30
Mikuszewski Rafał (Ravens Frysztak) 29
Lewkowicz Łukasz (No Raczej Rzeszów) 28
Myrda Wojciech (Ina Mops Team Rzeszów) 28
Rydz Marek (Regamet Rzeszów) 28
Świetlik Wojciech (Ziaja Rzeszów) 25
Szombara Sławomir (Ravens Frysztak) 25
Skuza Patryk (Ziaja Rzeszów) 24
Szpanelewski Marcin (Skylarks Rzeszów) 23
Laskowski Grzegorz (Ziaja Rzeszów) 21
Nikipiło Mateusz (Akadamia Rzeszów) 20
Sawczuk Paweł (No Raczej Rzeszów) 20
Kubiak Krzysztof (Akadamia Rzeszów) 19
Krok Konrad (Skylarks Rzeszów) 18
Suski Tomasz (Ina Mops Team Rzeszów) 18
Wiśniowski Grzegorz (Ziaja Rzeszów) 18
Godek Daniel (Ravens Frysztak) 17
Górny Tomasz (Skylarks Rzeszów) 17
Wrona Kamil (Ravens Frysztak) 17
Nalepa Rafał (Skylarks Rzeszów) 16
Cudo Krzysztof (Ina Mops Team Rzeszów) 15
Leja Piotr (No Raczej Rzeszów) 15
Stanisz Krzysztof (Ina Mops Team Rzeszów) 15
Kura Grzegorz (Skylarks Rzeszów) 13
Kwiecień Grzegorz (Regamet Rzeszów) 13
Szlęzak Dariusz (Regamet Rzeszów) 13
Wapiński Rafał (Akadamia Rzeszów) 12
Jakubowski Daniel (Galkom Rzeszów) 10
Wilski Łukasz (Akadamia Rzeszów) 9
Cyganik Dariusz (Ina Mops Team Rzeszów) 8
Oleszek Mateusz (No Raczej Rzeszów) 8
Krzysiak Łukasz (Ravens Frysztak) 7
Mendrala Maciej (Ravens Frysztak) 7
Nowak Andrzej (Ina Mops Team Rzeszów) 7
Wajgiel Marcin (No Raczej Rzeszów) 7
Bronhard Mariusz (Regamet Rzeszów) 6
Sobolewski Marek (Skylarks Rzeszów) 6
Jaworski Krzysztof (Galkom Rzeszów) 5
Nieć Dawid (Ziaja Rzeszów) 5
Czerwiak Marek (Galkom Rzeszów) 4
Dobrowolski Wojciech (Ina Mops Team Rzeszów) 4
Gicala Andrzej (Regamet Rzeszów) 4
Kostur Łukasz (Ravens Frysztak) 3
Lenik Paweł (Akadamia Rzeszów) 3
Nalepa Ryszard (Galkom Rzeszów) 3
Puskarz Mirosław (Regamet Rzeszów) 3
Szombara Joanna (Ravens Frysztak) 3
Wilk Tomasz (Galkom Rzeszów) 3

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek