PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018 PLAK
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
PLAK 2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Ruszel Marek (Gamrat Rzeszów) 59
Banyś Krzysztof (Akadamia Rzeszów) 50
Osiniak Marek (Galkom Rzeszów) 49
Brud Adrian (Ina Mops Team Rzeszów) 46
Frankiewicz Tomasz (Galkom Rzeszów) 42
Dobrowolski Wojciech (Ina Mops Team Rzeszów) 39
Żyradzki Grzegorz (Gamrat Rzeszów) 39
Nowak Bartosz (Ina Mops Team Rzeszów) 38
Nikipiło Mateusz (Akadamia Rzeszów) 36
Solarski Michał (Restel Rzeszów) 35
Skop Szymon (Ziaja Rzeszów) 33
Kostka Damian (Galkom Rzeszów) 31
Orzech Marcin (Restel Rzeszów) 31
Bąk Mateusz (Grupa Zakupowa Rzeszów) 30
Kosim Filip (Galkom Rzeszów) 30
Nieć Dawid (Ziaja Rzeszów) 28
Tacikiewicz Łukasz (Restel Rzeszów) 27
Żarkowski Tomasz (Akadamia Rzeszów) 27
Dworak Mateusz (Skylarks Rzeszów) 25
Sowa Mikołaj (Akadamia Rzeszów) 22
Rajkowski Rafał (Grupa Zakupowa Rzeszów) 20
Sapko Edward (Akadamia Rzeszów) 20
Wiśniowski Grzegorz (Ziaja Rzeszów) 19
Górny Tomasz (Skylarks Rzeszów) 16
Nowak Andrzej (Ina Mops Team Rzeszów) 16
Gorczyca Krzysztof (Grupa Zakupowa Rzeszów) 15
Kura Grzegorz (Skylarks Rzeszów) 15
Żmudka Maciej (Ziaja Rzeszów) 15
Skubisz Michał (Galkom Rzeszów) 14
Laskowski Grzegorz (Ziaja Rzeszów) 13
Kwiecień Grzegorz (Gamrat Rzeszów) 12
Nalepa Rafał (Skylarks Rzeszów) 12
Skuza Patryk (Ziaja Rzeszów) 12
Leja Piotr (Restel Rzeszów) 11
Przyszlak Rafał (Grupa Zakupowa Rzeszów) 11
Wilski Łukasz (Akadamia Rzeszów) 10
Rydz Robert (Galkom Rzeszów) 9
Sperling Szymon (Restel Rzeszów) 9
Bronhard Mariusz (Gamrat Rzeszów) 8
Puskarz Mirosław (Gamrat Rzeszów) 8
Szalka Mateusz (Ziaja Rzeszów) 8
Kielar Damian (Ina Mops Team Rzeszów) 7
Krzan Krzysztof (Grupa Zakupowa Rzeszów) 7
Myrda Wojciech (Ina Mops Team Rzeszów) 7
Rusin Marcin (Grupa Zakupowa Rzeszów) 7
Suski Tomasz (Grupa Zakupowa Rzeszów) 7
Trzciński Krzysztof (Grupa Zakupowa Rzeszów) 7
Wojtan Kacper (Restel Rzeszów) 7
Jakubowski Daniel (Galkom Rzeszów) 6
Wójcik Wiesław (Skylarks Rzeszów) 6
Wapiński Rafał (Akadamia Rzeszów) 5
Cudo Krzysztof (Ina Mops Team Rzeszów) 4
Flaga Mariusz (Ina Mops Team Rzeszów) 4
Fruga Marcin (Ziaja Rzeszów) 4
Nalepa Ryszard (Galkom Rzeszów) 4
Szlęzak Dariusz (Gamrat Rzeszów) 4
Wajgiel Marcin (Skylarks Rzeszów) 4
Baran Maciej (Skylarks Rzeszów) 3
Drożański Marek (Ina Mops Team Rzeszów) 3
Lenik Paweł (Akadamia Rzeszów) 3
Spirała Łukasz (Grupa Zakupowa Rzeszów) 3
Stanisz Krzysztof (Ina Mops Team Rzeszów) 3
Szpanelewski Marcin (Skylarks Rzeszów) 3
Tymczak Marcin (Skylarks Rzeszów) 3

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek