PLAK ALP

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2018 PLAK
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda
KONTAKT
Galeria
----------------
PLAK 2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
----------------
SEZON 2017/2018
PLAK 2017/2018
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2017/2018
----------------
Archiwum 34 edycja
SEZON 2016/2017
PLAK 2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
LAB-a 2016/2017
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
PLAK 2016/2017
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 33 edycja
PLAK 2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015/2016
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Sezon 2015/2016
PLAK 2015/2016
Tabela A
Tabela B
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 32 edycja
PLAK 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
LAB-a 2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I Liga 2014/2015
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 31 edycja
PLAK 2014
I Liga 2014
Tabela
Terminarz
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 30 edycja
PLAK 2012/2013
I Liga - wiosna 2013
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA - zima 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 29 edycja
I LIGA - WIOSNA 2012
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 28 edycja
SUPERLIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA - ZIMA 2010/2011
Tabela
Mecze
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Wyniki
Tabela
Wyniki Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Play off
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Tabela
Wyniki
Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji
występy od 24 edycji

nazwisko imię punkty rzuty za 3 rzuty za 2 rzuty za 1
Frankiewicz Tomasz (Galkom) 132 14 35 20 z 25
Ruszel Marek (Gamrat) 130 0 59 12 z 16
Żarkowski Tomasz (Akadamia) 107 11 32 10 z 16
Żyradzki Grzegorz (Gamrat) 103 11 24 22 z 36
Skop Szymon (Ziaja) 101 11 29 10 z 13
Osiniak Marek (Galkom) 94 7 22 29 z 37
Bąk Mateusz (Grupa Zakupowa) 94 5 36 7 z 18
Nalepa Rafał (Skylarks) 91 0 43 5 z 14
Górny Tomasz (Skylarks) 90 1 39 9 z 20
Solarski Michał (Restel) 89 0 35 19 z 35
Nowak Bartosz (Ina Mops Team) 88 19 14 3 z 6
Brud Adrian (Ina Mops Team) 83 20 11 1 z 3
Dobrowolski Wojciech (Ina Mops Team) 82 9 22 11 z 24
Kosim Filip (Galkom) 80 3 29 13 z 17
Banyś Krzysztof (Akadamia) 76 12 17 6 z 11
Nikipiło Mateusz (Akadamia) 76 11 17 9 z 11
Orzech Marcin (Restel) 76 0 31 14 z 29
Gorczyca Krzysztof (Grupa Zakupowa) 70 9 15 13 z 21
Wiśniowski Grzegorz (Ziaja) 70 5 22 11 z 27
Nowak Andrzej (Ina Mops Team) 69 12 15 3 z 6
Tacikiewicz Łukasz (Restel) 67 2 27 7 z 10
Sapko Edward (Akadamia) 66 3 26 5 z 11
Sowa Mikołaj (Akadamia) 65 5 20 10 z 14
Skuza Patryk (Ziaja) 65 2 24 11 z 25
Żmudka Maciej (Ziaja) 64 18 5 0 z 0
Kura Grzegorz (Skylarks) 63 4 22 7 z 12
Laskowski Grzegorz (Ziaja) 61 0 27 7 z 14
Kostka Damian (Galkom) 60 4 20 8 z 12
Krzan Krzysztof (Grupa Zakupowa) 60 2 21 12 z 13
Nieć Dawid (Ziaja) 57 3 20 8 z 12
Myrda Wojciech (Ina Mops Team) 57 0 26 5 z 8
Wilski Łukasz (Akadamia) 53 1 23 4 z 5
Jakubowski Daniel (Galkom) 50 0 21 8 z 12
Stanisz Krzysztof (Ina Mops Team) 49 7 11 6 z 9
Wojtan Kacper (Restel) 48 0 20 8 z 13
Kielar Damian (Ina Mops Team) 48 0 20 8 z 9
Przyszlak Rafał (Grupa Zakupowa) 45 5 11 8 z 15
Szalka Mateusz (Ziaja) 45 2 17 5 z 10
Dworak Mateusz (Skylarks) 45 1 16 10 z 16
Trzciński Krzysztof (Grupa Zakupowa) 43 0 17 9 z 21
Leja Piotr (Restel) 42 3 15 3 z 4
Spirała Łukasz (Grupa Zakupowa) 41 5 11 4 z 12
Kwiecień Grzegorz (Gamrat) 41 0 19 3 z 4
Rydz Robert (Galkom) 40 4 11 6 z 10
Wapiński Rafał (Akadamia) 36 2 13 4 z 10
Puskarz Mirosław (Gamrat) 35 4 9 5 z 6
Lenik Paweł (Akadamia) 34 1 11 9 z 15
Fruga Marcin (Ziaja) 34 0 16 2 z 2
Wajgiel Marcin (Skylarks) 33 3 12 0 z 0
Suski Tomasz (Grupa Zakupowa) 31 4 6 7 z 11
Rusin Marcin (Grupa Zakupowa) 30 5 4 7 z 16
Wilk Tomasz (Galkom) 29 1 11 4 z 8
Sperling Szymon (Restel) 29 0 12 5 z 9
Wójcik Wiesław (Skylarks) 28 0 14 0 z 0
Cudo Krzysztof (Ina Mops Team) 25 0 11 3 z 11
Skubisz Michał (Galkom) 23 1 10 0 z 0
Bronhard Mariusz (Gamrat) 23 0 10 3 z 8
Świetlik Wojciech (Ziaja) 22 5 3 1 z 4
Rajkowski Rafał (Grupa Zakupowa) 22 2 6 4 z 7
Baran Maciej (Skylarks) 20 2 6 2 z 2
Nalepa Ryszard (Galkom) 19 1 6 4 z 6
Drożański Marek (Ina Mops Team) 16 0 6 4 z 4
Szlęzak Dariusz (Gamrat) 14 0 6 2 z 6
Lewkowicz Łukasz (Restel) 13 3 2 0 z 0
Rybarski Arkadiusz (Restel) 13 2 3 1 z 2
Pado Marek (Gamrat) 12 2 2 2 z 2
Jakubowski Dominik (Restel) 12 1 3 3 z 4
Szurlej Krzysztof (Ina Mops Team) 12 0 6 0 z 4
Kubiak Krzysztof (Akadamia) 11 1 2 4 z 4
Szpanelewski Marcin (Skylarks) 10 0 4 2 z 4
Pliś Bogdan (Gamrat) 10 0 4 2 z 2
Bujniewicz Marcin (Grupa Zakupowa) 9 3 0 0 z 0
Drymajło Michał (Grupa Zakupowa) 8 1 1 3 z 4
Flaga Mariusz (Ina Mops Team) 8 0 4 0 z 1
Banaś Artur (Akadamia) 7 1 0 4 z 8
Michalski Marcin (Akadamia) 7 0 3 1 z 1
Malak Roman (Gamrat) 4 0 2 0 z 0
Michalczyk Mariusz (Gamrat) 3 1 0 0 z 0
Sobek Dariusz (Gamrat) 3 0 1 1 z 4
Dygdon Jacek (Akadamia) 3 0 1 1 z 2
Maśluk Adam (Skylarks) 2 0 1 0 z 2
Gicala Andrzej (Gamrat) 2 0 1 0 z 0
Śliwiński Jerzy (Skylarks) 2 0 1 0 z 0
Mróź Łukasz (Ina Mops Team) 0 0 0 0 z 2

Przepisy gry Regulamin PLAK
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek