PLAK ALP PLAS

AKTUALNOŚCI
ZAPISY 2010/2011 -
ZAGRAJ W PLAK
Formularz zgłoszeniowy
Formularz pdf
Karta zgłoszeń uczestników
Karta zgłoszeń pdf
Przepisy gry
Giełda
Regulamin PLAK
Organizator
.
.
Archiwum 27 edycja
EKSTRALIGA
Tabela
Terminarz
Terminarz Play off
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
I LIGA
Tabela
Terminarz
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 26 edycja
Terminarz
Play off
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 25 edycja
Wyniki
Tabela
Strzelcec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Archiwum 24 edycja
Wyniki
Tabela
Strzelec Ligi
Rzuty za 3
Zawodnik Ligi
Medaliści PLAK
Strzelcy od 24 edycji
Rzuty za 3 od 24 edycji

Ziaja i No Raczej prowadzą 1-0
W pierwszym meczu finałowym po zaciętej końcówce Ziaja wygrała z Akademią 86-82. W niedziele drugi mecz pomiędzy tymi drużynami. Jeśli wygra Ziaja to obroni mistrzostwo PLAK. Akademia musi wygrać jeśli chce doprowadzić do trzeciego decydującego meczu.

W meczu o 3 miejsce No Raczej pewnie pokonało Mops Team 114-82. W niedzielę stanie przed szansa zakończenia rywalizacji i zapewnienia sobie 3 miejsca. Mopsy zagrają w osłabieniu, bo z powodu przewinień technicznych nie zagra Brud z Suskim. Wróci natomiast do gry Doliński. Zatem jeśli zawodnicy No Raczej wytrzymają kondycyjnie, zapewnią sobie duży sukces w postaci miejsca na podium.

W meczu o 5 miejsce Res-Drob pokonał Europrojekt 107-38 i jutro tylko musi się stawić i rozegrać rewanż, żeby zapewnić sobie 5 miejsce.

Na stronie są umieszczone statystyki i wywiady po dzisiejszych meczach.
Serdecznie zapraszamy w niedzielę do hali ROSIR na drugie mecze finałowe. Emocje gwarantowane, a wstęp wolny.
ALP Biros Marek, dnia 25.04.2010, 00:02
wróć do newsów

Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek